У Лас-Вегасі пройшла масштабна жива покерна серія

У Лас-Вегасі пройшла масштабна жива покерна серія

Головна фотографія цієї новини повністю відображає реалії сьогоднішнього живого покеру. Епідемія коронавірусу в світі все ще триває і покеристи змушені дотримуватися всіх запобіжних заходів щоб грати офлайн-серії.

У Лас-Вегасі в казино Venetian практично місяць тривала серія різних турнірів. Одним з ключових івентів цієї серії став Venetian DeepStack Showdown за 400$.

Турнір показав досить високу явку і зібрав 1 538 входів. За останні пів року таку цифру рідко де можна було зустріти в живих турнірах. Справжніх любителів покеру ніщо не може відсторонити від гри.

Читати також: Британський уряд штовхає в прірву місцевий гемблінг

Подія проходила з ретельним дотриманням санітарних норм для того, щоб зберегти здоров'я всіх учасників. Покеристи грали в масках, що підтверджує фото переможця турніру, а також за столами були встановлені пластикові перегородки між гравцями. Всі атрибути покерної гри постійно дезінфікували.

Турнір Venetian DeepStack Showdown проходив цілих чотири дні, а його учасники боролися за призовий фонд 500 000$. Найбільше грошей отримав переможець івенту Калеба Херші. Йому дістався виграш 75 000$ і ця сума стала рекордними призовими за всю його кар'єру.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий