Віктор Малиновський став переможцем турніру хайролерів WPT на PartyPoker

Віктор Малиновський 2020

На PartyPoker триває серія WPT в онлайн-форматі. 13 травня завершився 29-й за розкладом івент і він був хайролерським, так як бай-ін становив 10 300$.

Баталії в ньому тривали два дні і за цей час поле з 115 осіб скоротилося до дев'яти учасників фінального столу. Відзначимо російського покериста Артура Мартиросяна, який оформив чергову финалку.

Цього разу Артур обмежився сьомим місцем і призовими 46 000$. Незадовго до його програшу турнір покинули Бенджамін Ролле і Хуан Падро.

Читати також: Артур Мартіросян став двократним чемпіоном SCOOP 2020

Що стосується російськомовних гравців, то до фіналу дійшов не тільки Мартиросян, а ще й Віктор Малиновський. Віктор виступав під прапором Німеччини і зумів виграти цей турнір хайролерів.

У 3-макс йому протистояли Паскаль Лефрансуа і Нік Петранджело. Паскаля покерні вболівальники знають не тільки по його виграним 5 265 000$ в живих турнірах. Канадець володар браслета WSOP і незвичайної фотографії переможця:

Паскаль Лефрансуа 2020

Але у турніру WPT#29 на PartyPoker був інший герой. Паскаль завершив івент на третьому місці і залишив в грі для визначення переможця Віктора Малиновського і Ніка Петранджело.

Варто відзначити старання і удачу Ніка Петранджело в цьому турнірі. У якийсь момент в його стеку залишалося не більше 10ВБ, але йому все-таки вдалося повернутися в гру і дійти до хедз-апу.

В хедз-апі справи для нього складалися вже не так райдужно і Віктор Малиновський планомірно просувався до перемоги. В останній роздачі турніру Нік програв з кишеньковою парою тузів, так як Віктор зібрав стріт.

За свою перемогу Малиновський отримав виплату 281 000$, а його опонент Нік 201 000$. На цьому турнір завершився і з його результатами ви можете ознайомитися далі на скріншоті:

Турнір WPT

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий