30 травня збірна України відстоюватиме своє звання чемпіонів світу з матч-покеру

ПокерМатч 2020

Наприкінці травня відбудеться фінал світового Кубку Націй, в якому буде приймати участь збірна України. В цьому році фінал вперше відбудеться в онлайні, через пандемію коронавірусу.

За перемогу в престижному кубку будуть боротися 14 різних збірних. В 2019 збірна Україна виграла трофей в дебютному для себе Кубку Націй в Ірландії. Цьогоріч у українців плани повторити своє досягнення.

Склад команди

У складі команди збірної України два новачки: переможниця відбору від ПокерМатч Анна Мазно та володар браслету WSOPE Ренат Богданов. Також в складі такі досвідчені гравці, як переможець івенту WSOPE Михайло Гутий, чемпіони України Володимир Дрокін, Андрій Момот та капітан команди Михайло Кедровський. 

Читати також: Ольга Єрмольчева: «Пишаюся нашою збірною»

Варто згадати також ще одних учасників команди: Андрій Любовецький, Артем Кобилинський та Михайло Кобилинський. Ці гравці здобули багато перемог в покерних турнірних баталіях.

Суперниками нашої збірної в фіналі Кубку Націй стануть гравці збірної Іспанії, Індії, Австралії, Тайваню, Сінгапуру, Ірландії, Польші, Німеччини, Білорусі, Литви та команда Digital Nation.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий