Визначився чемпіон турніру WSOP Event #66 по PLO

Чемпіон турніру WSOP Event #66 по PLO

На Світовій серії покеру завершився черговий браслетний івент. Турнір WSOP Event #66 за 800$ проводився з пот-лімітної Омахи і бажаючих поборотися в івенті виявилося 1 281. Спільними зусиллями учасники події організували призовий фонд 973 560$.

Левову частину від цієї суми забрав ірландець Тобі Джойс. Саме він став чемпіоном турніру і володарем призових 139 000$ разом з золотим браслетом. Також чемпіона нагородили додатковим призом: пакетом WSOPE.

У зону ITM потрапила велика кількість відомих гравців: Кріс Мурман, Райан Рісс, Юрі Дзевілевскі, Брайан Раст і інші. Всі вони отримали по кілька тисяч доларів призових, але головної своєї мети не добилися: за фінальний стіл вони не пройшли.

Читати також: Українець виграв перший золотий браслет WSOP 2020

А за фінальний стіл пройшли дев'ять найкращих гравців цього турніру. Серед них був росіянин Георгій Схулухія: йому вдалося замкнути шістку фіналістів і виграти 30 000$. Кишенькові тузи стали нещасливими для Георгія, так як на них він програв вирішальну для себе роздачу.

Не набагато довше в турнірі затримався українець Руслан Назаренко. Його з гри вибив Максим Фомін і в касу Руслана відправилися 42 000$ за п'яте місце.

В цей час Тобі Джойс з Ірландії все ближче і ближче наближався до виграшу першого золотого браслету в своїй кар'єрі. В хедз-апі йому протистояв американець Марк Херм, зусилля якого виявилися марними.

Перемога, золотий браслет і великі призові дісталися Тобі Джойсу. В останній роздачі турніру його А-Q-J-10 виявилися сильнішими, ніж А-К-8-8 Херма:

WSOP Event #66

Результати турніру WSOP Event #66

  1. Тобі Джойс – 139 453$
  2. Марк Херм – 109 909$
  3. Максим Фомін – 79 761$
  4. Йонас Кронвіттер - 57 883$
  5. Руслан Назаренко – 42 005$
  6. ГеоГем Схулухія – 30 483$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.