Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Володар браслету WSOP Алан Смурфіт помер у віці 77 років

Алан Смурфіт

Цей рік сповнений неприємних новин. Однією з таких поганих новин стали звістки про смерть популярного в минулому покериста з Ірландії і володаря браслета WSOP з Омахи Алана Смурфіта.

Про смерть відомого покериста розповів його співвітчизник і покерист Донначі О'Ді. За словами його родичів, він помер "несподівано, але спокійно". Більше інформації про смерть покериста дізнатися не вдалося.

Алан Смурфіт був досить яскравим представником ірландського покерного ком'юніті. До свого виходу на пенсію в 2003 році він зумів стати успішним бізнесменом.

Читати також: Легенда покеру Майк Секстон помер від раку

Його сім'я заснувала Smurfit Kappa в 1934 році, провідну європейську компанію по упаковці товарів, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі. Покерист володів найпрестижнішим курортом в Ірландії, а також гольф-клубом. Після його смерті у нього залишилася дружина Гваделупа і троє дітей Пітер, Алан і Енн.

Що стосується його покерної діяльності, то за свою покерну кар'єру він заробив 1 656 190$ в живих івентах. Свої найбільші призові він заробив за перемогу браслетного івент WSOP з Омахи за 1 500$ в 2007 році.

Він також брав участь в серії WSOP Online 2020 на GGпокерок в турнірі за 500$ при гарантії в 5 000 000$, однак завершив гру на 1 353-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.