В'ячеслав Булдигін переміг в турнірі High Roller Club на PartyPoker

Вячеслав Булдыгин

Вчора вночі на PartyPoker завершився черговий High Roller Club Main Event, вартістю 5 200$ і з гарантією 200 000$, в якому здобув перемогу хайролер з Росії Артур Мартиросян, заробивши 81 500$.

Мартиросян виявився далеко не єдиним росіянином, який оформив перемогу в турнірі High Roller Club.

Минулої ночі завершився ще один івент в рамках цієї серії, перемогу в якому зумів оформити російський покерист. На цей раз гарантія турніру виявилася скромнішою, всього 75 000$ при бай-іні 2 600$.

High Roller Club Mix-Max 2nd Chance на PartyPoker

Читати також: Покерист з Росії Сергій Коновалов переміг в турнірі High Roller Club

У турнірі High Roller Club Mix-Max 2nd Chance, який зібрав 32 входи, сформувавши призовий фонд у розмірі 80 000$ переміг російський гравець В'ячеслав Булдигін. За перше місце покерист з Росії заробив 36 000$. Примітно, що в цьому івенті Булдигін зайняв одразу перше і останнє місце.

Ранер-апом івенту став гравець Боснії і Герцеговини, який в цьому турнірі зіграв під прапором Мексики, володар Фіолетового Піджака Poker Masters 2018 Алі Імсіровіч.

Третє місце видалити зайняти відомому шведському покеристу Нікласу Астедту, більш відомому на Старзах під ніком "Lena900".

До виплат дісталося лише 4 покериста. Останнім, хто отримав призові у 8 420$ став гравець з Словенії Рок Гостіца.

Варто також відзначити тих покеристів з пострадянських країн, які близько підійшли до призових, а саме: молдавський гравець Павло Плесув (7-ме місце), російський хайролер Артур Мартиросян та Микита Бодяковський на (16-му і 20-му місці).

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий