Як пройти верифікацію на Pokerbet

Верифікація на ПокерМатч

Верифікація на Pokerbet – це стандартна процедура підтвердження особи, щоб уникнути шахрайства з вашим акаунтом, а також для того, щоб безперешкодно виводити кошти з вашого депозиту. У цій статті ми детально розповімо як підтвердити свою особистість.

Анкета в особистому кабінеті і документи

  • Перед відправкою всіх документів, спершу необхідно заповнити дані свого профілю в особистому кабінеті.​
  • Після того як ви заповнили анкету на сайті, вам потрібно надіслати кольорові фото паспорту. Зробіть 2 фотографії хорошої якості: 1 і 2 сторінку свого паспорту (якщо ж вам більше 45, то додатково фото 3 сторінки).
  • Зробивши фото паспорту, також сфотографуйте свою платіжну картку, приховавши цифри (крім шести цифр на початку і чотирьох в кінці).
  • У разі, якщо ваша картка не іменна, необхідно сфотографувати особистий кабінет свого інтернет-банкінгу. Там повинні бути видні ваші ПІБ та номер карти (приховавши потрібні цифри).
  • До того ж Ви можете надіслати виписки зі свого банку за вашою карткою.

Читати також: Що робити, якщо не виходить внести депозит у покер-рум

Куди відправляти документи для верифікації на Pokerbet

Після того, як ви зробили фото всіх необхідних документів, вам потрібно завантажити їх в свій профіль, в розділ «Верифікація».

Перший депозит

Заповнивши свій профіль на сайті і завантаживши всі необхідні фото документів, вам потрібно зробити останню дію для повної верифікації – зробити свій перший депозит з картки, яку ви вказали в профілі. Мінімальна сума першого депозиту становить 100 гривень.

Як довго чекати підтвердження особи

Зазвичай верифікація особистості відбувається протягом доби після виконання всіх умов. Якщо ж у вас виникають будь-які додаткові запитання, ви можете звернутися в службу підтримки руму [email protected].

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)
Україна VictorNikon
Без статусу

Дчкую

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.