Зіграйте з Олексієм Дурнєвим на PokerMatch

Олексій Дурнєв на PokerMatch

У листопаді 2018 року популярний український блогер, шоумен і телеведучий Олексій Дурнєв став медіа-амбасадором ПокерМатч.

В рамках його співпраці з топовим українським покер-румом щосереди проходять 2 регулярних турніри із загальним призовим фондом у 10 000 гривень, а також доступний спеціальний бонус до депозиту.

Як зіграти з Дурнєвим?

Щоб зіграти у покер з Олексієм Дурнєвим необхідно зареєструватися на ПокерМатч і грати на реальні гроші.

При реєстрації вкажіть промо-код «Cardmates» і тоді отримаєте можливість брати участь в нашому щотижневому фріролі з призовим фондом в 1 000 гривень, а також у різних розіграшах від нашого сайту.

Після успішної реєстрації, внесіть депозит від 100 гривень і вкажіть бонус-код «Durnev50», після чого ви отримаєте додаткові 50 гривень на ваш ігровий рахунок.

Турніри з Олексієм Дурнєвим проходять щосереди о 21:00 за київським часом.

Durnev Freeroll та Durnev Fight Club

Турніри Durnev Freeroll і Durnev Fight Club

В рамках акції «Зіграй з Олексієм Дурнєвим» проходить 2 турніри, з призовим фондом по 5 000 гривень кожен:

  • [5к] Durnev Freeroll – фрірол з паролем, який проходить в буст-форматі. Паролі до фріролів публікуються в пабліках ПокерМатч у соц.мережах (Фейсбук, Телеграм), а також на сайті покер-руму, щосереди за 3 години до початку турніру.
  • [5к] Durnev Fight Club – турнір у форматі фрізаут з бай-іном 100 гривень. Всього в івенті 12 рівнів, які тривають 2 години. По закінченню часу, всі гравці, що залишилися в турнірі отримають частину від призового фонду, пропорційно своєму стеку.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий