100-річний покерист зіграє в Мейн Івенті WSOP 2023

100-річний покерист

Нещодавно Cardmates писали про 100-річного американського покериста, який зіграв за одним столом з Крісом Манімейкером. У січні Юджин відсвяткував свій сотий День народження, але поважний вік не заважає йому брати участь у покерних турнірах.

Після перемоги в турнірі на серії Moneymaker Poker Tour, Юджин планує зіграти в Головній Події Світової серії покеру.  Витрати на бай-ін 10 300$ візьме на себе організація MoneyMaker Tour.

Читати також: Встановлено новий рекорд найвищої стопки фішок

Майбутній рекорд

Цьогорічний WSOP може стати рекордним за кількістю призових або учасників. Але це під питанням, а от про один рекорд вже точно відомо. Як тільки Юджин зіграє першу роздачу в Мейні – відразу стане найстаршим учасником WSOP. 

Кому належить поточний рекорд?
Кому належить поточний рекорд?

Поточний рейтинг найстаршого учасника Головної Події WSOP належить покійному Джеку Урі з Індіани. У 2010 році американець зіграв в Мейні у віці 97 років.

Колден почав грати в турнірний покер два десятиліття тому після смерті дружини. Після цього Юджин став відомим постійним відвідувачем казино Palm Beach та інших покерних клубів у місті.

Колден вже 171 раз потрапляв у призи і зупинятися на цьому не планує. Цікаво, чи вдастся старійшині досягти позитивних результатів в МЕ? В будь-якому разі бажаємо покеристу міцного здоров'я та ще багато щасливих років в покері.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Everlest Еліта
Еліта

цікаво, якщо він виграє 30 входів)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.