Адріан "Amadi_017" Матеос став чемпіоном турніру High Roller Club


Популярний покерист з Іспанії і володар двох браслетів WSOP Адріан Матеос порадував своїх шанувальників черговим виграшем.

На цей раз гравець досяг успіху в онлайні в турнірі High Roller Club на PokerStars з бай-іном 1 050$, в якому іспанець (який грає під британським прапором) здобув перемогу.

Турнір High Roller Club Sunday HR проходив без гарантії. При цьому івент зібрав 191 вхід, сформувавши призовий фонд в розмірі 191 000$.

За перше місце Матеос отримав 37 890$. Ранер-апом став покерист з Великобританії з ніком "JaegsPL" і з призовими 29 270$.

Сьоме місце зайняв російський покерист, який грає під прапором Білорусі Андрій "ThePateychuk" Патейчук, він заробив 8 050$. В призи турніру з виплатою 2 810$ потрапив ще один покерист з Росії "CrazyLissy".

Всього призові отримало 23 гравці. Серед тих, хто отримав мінімальну виплату у 2 310$ був росіянин з ніком "bukharkov777". Незадовго до призової зони з турніру вилетів шведський покер-про Ніклас "Lena900" Астедт.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.