Коннор "1_conor_b_1" Бересфорд здобув перемогу в івенті High Roller Club

Коннор "1_conor_b_1" Бересфорд

На початку минулого тижня один з найвідоміших покерних стримеров Лекс Вельдхус переміг в івенті Stadium Series 16-H на ПокерСтарс вартістю 2 100$ і з гарантією 500 000$. За свою перемогу Вельдхус отримав призові в розмірі 96 140$.

Трохи пізніше не менш відомий хайролер з Німеччини Федір Хольц став ранер-апом турніру Stadium Series 23-H за 5 200$ з призовим фондом 1 000 000$ і заробив 155 220$.

Проте, в дорогих турнірах на Старз зміг оформити перемогу ще один популярний покерист в онлайні, а саме британець Коннор Бересфорд, який до цього дня вважається найкращим МТТ-гравцем у світі.

Коннор Бересфорд здобув перемогу в турнірі High Roller Club на PokerStars з бай-іном 1 050$ і гарантією 80 000$, за що він заробив призові в розмірі 25 480$.

High Roller Club на PokerStars

Читати також: Стівен Чідвік переміг в двох турнірах High Roller Club на PartyPoker

В цей івент гравцями було зроблено 105 входів, яких сумарно вистачило для того, щоб сформувати призовий фонд в розмірі 106 660$.

Раннер-апом турніру вдалося стати гравцеві з Ірландії Максу "goodeh99" Сільверу з виплатою 19 560$.

Білоруський гравець Олексій "ale6ka" Бойко зайняв третє місце в даному івенті і поповнив свій банкрол на 15 020$. За ним, на четвертому місці з призовими 11 530$ зупинився російський покерист Андрій "drupa-lucker" Чернокоз.

У топ-5 також потрапив росіянин Костянтин "krakukra" Маслак, йому вдалося заробити за п'яте місце 8 850$. Останній з російськомовних покеристів, який потрапили в призи цього турніру став білоруський хайроллеров Микита "fish2013" Бодяковський.

До заповітним призовим в цей івент дісталося лише 11 покеристів, мінімальна виплата турніру склала 3 077$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.