Американского покериста звинувачують у шахрайстві на 1 000 000$

Ян Охара 2023

В покерному світі задіяно багато грошей і через ці великі суми часто виникають неприємні історії. Їх можна почути у відносинах гравець-бекер, тому що під час бекінгу покеристи отримують гроші на гру. Але не кожен з них сумнівно повертає цей мейк-ап.

Так сталося з Яном Охарою, якого в минулому році звинуватили у шахрайстві. За словами Джонатана Джафе та Кейна Каласа Ян збрехав стосовно своїх покерних результатів. Загальна сума, яку недоотримали бекери: 715 000$, але Охара повністю признав свою вину і погодився розплатитися з інвесторами.

Читати також: Ченс Корнут розповів про покерну сесію тривалістю 69 годин

Але на цьому ця історія не закінчилась. Дуглас Полк на своєму каналі в Ютубі виклав відео, в якому розповів про те, що Ян нечесно повів себе на Poker Masters 2022. Американець публікував фото чужих стеків із фішками і казав, що це грає він. Також він винен сотні тисяч доларів іншим гравцям, серед яких є Кріс Ханікен, Джек Шанбахер та Тайлер Рюгер. Загальна сума боргу досягає один мільйон доларів.

Фараз Джака у твіттері повідомив про ще один неприємний епізод з Охарою:

«Я звернувся з вимогою до Охари показати свою податкову інформацію після того, як оплатив йому одну річ. Через рік мій бугалтер повідомив мені, що його SSN недійсний. У відповідь на це охара виправдовувася і сказав, що переплутав останні цифри SSN своєї подруги»

Також Охару звинуватили у спробі продати підробні пакети ЕPT. Загалом, Яна звинуватили у багатьох гріхах, тепер побачимо як він на ніх буде відповідати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.