Оновлено
22.09.2023

Марія Лампропулос (Maria Lampropulos)

Марія Лампропулос
Марія Лампропулос (42 роки)
Аргентина
Жіноча
02.08.1981
понад 3 300 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 255 000$ (1-е місце в Мейн Івенті PartyPoker Million за 5 300$)
Головні досягнення:
перша жінка, яка перемогла в Головній Події PCA, 1-е місце в Мейн івенті PartyPoker Millions, займає третю сходинку в рейтингу найбільш прибуткових гравців Аргентини

Покеристка Марія Лампропулос народилася в 1981 році в Аргентині. Її батьками були емігранти з Греції, які переїхали жити в Аргентину.

До покеру Марія вивчала менеджмент в університеті, а потім влаштувалася в компанію IBM. Так як у дівчини була віддалена робота, вона дозволяла їй багато подорожувати по світу.

За мірками покеру дівчина почала грати в покер досить пізно: у 30 років. Марію навчив грати в покер її бойфренд: відомий покерист Іван Лука.

Спочатку Марія грала на мікролімітах в онлайні протягом 4 років і в основному стежила за успіхами Івана Луки. Так як у Марії не дуже виходило в онлайні, Лука запропонував їй спробувати свої сили в живих турнірах.

Перші великі перемоги

З 2016-го року Марія отримала свої перші серйозні призові. Лампропулос і Лука грали турнір в Розвадові за 1 000€ і так склалося, що вони обидва вийшли у фінальний хедз-ап.

Було б дивно якби вони грали один проти одного, тому пара вирішила поділити призові. Марія виграла 100 000€ і ці призові стали відмінним трампліном для старту її покерної кар'єри.

Через рік до аргентинки прийшла ще більш серйозна перемога, яка до сих пір залишається найбільшою в її кар'єрі. Дівчині вдалося вийти в хедз-ап Мейн Івенту PartyPoker Million за 5 000€.

Перед початком гри Марія запропонувала своєму супернику поділити призові, але Джейкоб Мульхерн не погодився. Цьому рішенню Джейкоб незабаром пошкодував, так як Марія зуміла виграти, зайняти 1-е місце в івенті і забрати приз 1 255 000$.

«Мій суперник був упевнений, що зможе мене обіграти. Може, через те, що я дівчина? Він відмовився ділити призові, а я погодилася продовжувати грати. За мене вболівала вся прекрасна половина в залі і я мало не розплакалася», – розповіла журналістам Марія після свого тріумфу.

Перемога в Мейн Івенті PCA

Через рік Марія Лампропулос домоглася ще однієї перемоги в великому івенті, яка принесла їй широку популярність серед покерної громадськості. Марія посіла перше місце в Мейн Івенті PCA і отримала за 1-е місце 1 000 000$ призових.

Після своєї перемоги Марія знову подякувала своєму хлопцю Івану Лука. Дівчина розповіла, що всьому навчилася у нього і вони часто грають один з одним. Кожен день аргентинська покеристка дізнається щось нове, але не вірить в те, що зможе перевершити Луку в покері.

Цікаві факти про Марію Лампропулос

  • Марія займає третю сходинку в All Time Money List Аргентини, а її хлопець Іван Лука першу.
  • В 2016 в турнірі Eureka поділила призові в хедз-апі з Іваном Лука.
  • Дуже тайтовий гравець і інші покеристи за столом часто скаржаться на довге прийняття рішень від Марії. Одного разу скинула фул-хаус в Мейн Івенті WSOP.
  • Марія стала першою дівчиною, яка змогла перемогти в Мейн Івенті PCA і PartyPoker Million.

Марія Лампропулос в соціальних мережах