Оновлено
22.09.2023

Тодд Брансон (Todd Brunson)

Тодд Брансон
Тодд Брансон (54 роки)
США
Чоловіча
08.07.1969
понад 4 470 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
500 000$ (перше місце в Poker Superstars Invitational Tournament)
Головні досягнення:
понад сто потраплять в ITM в живих турнірах, виграв 14 000 000$ за два дні в хедз-апі, володар браслету WSOP, входить в Зал слави покеру
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Sam Grizzle

Тодд Брансон – син легендарного покериста Дойла Брансона. Практично всі біографії Тодда починаються з цієї фрази і швидше за все він переживає проблему знаходження в тіні великого батька. Давайте подивимося яким було життя молодшого Брансона до того як він прийшов в покер.

Любов до навчання Тодда

Всі знають ким був батько Тодда і було б дивно, якби маленький Тодд нічого не чув про покер і карти. Практично все своє дитинство він спостерігав за успіхами батька, але тим не менш в той момент гра його не притягнула.

У Тодда була пристрасть до навчання ще в школі і він був відмінним учнем. Середню і старшу школу він закінчував як відмінника, а незабаром вступив в Техаський технологічний університет. Там він також відзначався знаннями і отримував стипендію.

Переїзд батьків в Лас-Вегас

Переїзд батьків Тодда в Лас-Вегас напевно став однією з головних причин переосмислити своє життя і пріоритети в ній. Дойл Брансон разом з матір'ю Тодда переїхали в Лас-Вегас для того щоб повністю присвятити себе грі, а Тодд залишився один в Техасі продовжувати навчання.

В цей час в його голову почали закрадатися сумніви чи варто йому закінчувати інститут. Тодд тримався аж до останнього курсу, але не довчився і кинув інститут. До цього моменту він уже на повну грав в покер і навіть виграв турнір з великим призовим фондом 200 000$.

Перші серйозні успіхи в покері

У 90-х роках Тодд починає грати свої перші живі турніри і починає це робити з розмахом: зі Світової серії покеру. Там він п'ять разів потрапляє в ITM і починає будувати свій банкрол професійного покериста. Варто відзначити, що заможний батько Тодда не допомагав йому грошима в покері, а прийняв позицію, в якій син сам повинен все домогтися якщо вибрав шлях покериста.

Далі прийшли перемоги в Jim Brady Month Championship і Hall of Fame Poker Classic і його стали називати DarkHorse (темна конячка). Незважаючи на свій молодий вік він показував відмінну гру і це послужило для його прізвиська.

Золотий браслет WSOP – це те, що хоче отримати кожен покерист. Тодду вдалося це зробити в 2005 році і це прийнято вважати його найбільшим досягненням. На WSOP 2005 у турнірі за 2 500$ з Омахи Тодд зайняв перше місце і виграв 255 000$.

«Для мене дуже важливо було виграти золотий браслет і відразу після цього я відчув полегшення. Я так втомився від питання: скільки у тебе браслетів? Одного разу у Майка Матусова вистачило нахабства запитати мене, скільки у мене браслетів! На щастя, у мене була напоготові хороша відповідь; я сказав: «Жодного. А скільки у тебе мільйонів?»

Через 7 років Брансон-молодший зупинився за крок від другого браслета в своєму житті. На WSOP 2012 він став раннер-апом івенту за 10 000$ по семикартковому Стаду і упустив можливість стати чемпіоном.

До слова про мільйони з ними пов'язана найзнаменитіша історія в житті Тодда Брансон.

Виграш 14 000 000$ за два дні в кеш-грі

У той час ще не було дорогих хайролерських серій, в яких розігрувалися мільйони доларів. Завдяки цьому величезний інтерес в покерному середовищі викликала пропозиція мільйонера Енді Біла взяти участь в кеш-грі з блайндами 100 000$/200 000$.

Кілька років покеристи намагалися обіграти Енді, але все неуспішно. І тут з'явився Тодд Брансон, який за два дні виграв у нього 14 000 000$, що викликало справжній фурор у покерної громадськості.

З тих пір про Тодда Брансона почали говорити всерйоз, а у Енді Білла почалася темна смуга і багато програшів в грі. Варто відзначити, що спочатку Брансон програвав, але потім зібрав всі свої сили і дав відсіч мільйонерові.

За всю свою кар'єру в живих турнірах Тодд виграв більше 4 400 000$ і звичайно ця цифра не зрівняється з сумою грошей виграних ним в кеш-грі. Брансон-молодший і зараз продовжує грати в покер і останнім його попаданням в ITM стало 191-е місце в Мейн івент WSOP 2019.


Цікаві факти про Тодда Брансона

  • Знімався в покерному шоу High Stakes Poker
  • Тодду дали прізвисько "Темна конячка" після того як в юному віці він став показувати сильну гру.
  • Відмовився від турнірного покеру, так як кеш-ігри вважає найбільш вигідними в покері. Незабаром повернувся в нього після зростання популярності покеру.
  • Свій перший покерний результат в живих турнірах оформив в 1990-му році на острові Мен.
  • Тодд Брасон і Дойл Брансон єдина пара в покері батько-син, де кожен вигравав золотий браслет.
  • Входить в Зал Слави покеру.
  • Володіє культовим італійським рестораном Лас-Вегаса – Roma Deli.

Тодд Брансон в соціальних мережах