Брансон змінив свій стиль гри, подивившись на гру Негреану


Відомий американський покерний ветеран і член Залу слави покеру Дойл Брансон часто ділиться своєю думкою стосовно гри або гравців на своїй сторінці у Твіттері.

Легенда американського покеру нерідко відзначає досягнення відомих покеристів, а також їх гри за столом покеру.

На цей раз Дойл у своєму Твіттері розповів про те, що свого часу гра іншого легендарного покериста Даніеля Негреану змусила його переосмислити його власну гру.

Читати також: Брансон назвав Хельмута найбільшим турнірним гравцем у Холдем

Дойл написав про ефективність "смол бол" гри в БЛ Холдемі, яку Негреану використовує у своєму турнірному покері:

«Єдиний раз, коли я намагався змінити свій стиль гри в покер, був, коли Неграну вигравав безліч турнірів, граючи в" small ball ". Я завжди грав у великі банки й покладався на свої інстинкти, тому протримався недовго. Але Даніель довів, що це прибутково» – написав Брансон.

Small Ball Poker – термін, який застосовується до стилю гри в турнірному покері. Де на початкових стадіях турніру ви заходите у гру практично з будь-якою рукою, здійснюючи мінімальні ставки. Таким чином ви отримуєте можливість набити непоганий стек і отримати перевагу на ранній стадії турніру. При цьому ви не сильно ризикуєте, оскільки розміри ставок невеликі. Однак, ви не зможете грати в "small ball", якщо співвідношення між стеками гравців за столом далекі від пропорційних.

Негреану домігся чималих результатів, граючи в подібному стилі й не дивно, що інші відомі гравці вирішили переглянути свій підхід до гри.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий