Даніель Негреану написав листа собі молодому, де розповів про складнощі покерної кар'єри

Даніель Негреану

Нещодавно Даніель Негреану задався питанням: «А що було б, якби у нас була можливість написати та відправити самому собі листа у часи молодості? Поміркував над цим питанням Даніель вирішив скласти такого листа й ось що в нього вийшло:

«Дорогий Даніель, перед тим як ти вирішиш, що хочеш почати заробляти на життя грою в покер, дозволь мені намалювати тобі повну картину такого рішення, щоб ти зумів переконатися, чи дійсно хочеш займатися цим у своєму житті.

Тобі може здатися, що це простий спосіб заробляти на життя, але це не зовсім так. на цьому шляху тебе спіткають випробування, труднощі, та дізнаєшся що таке невпевненість в собі. Все це стане перевіркою твоєї стійкості, але я знаю, хто ти, і знаю, що ти впораєшся.

На цьому шляху ти зустрінеш багато цікавих персонажів. Деякі з них не ті, ким будуть здаватися, і прагнутимуть потоваришувати з тобою лише для того, щоб скористатися твоєю щедрістю. Я знаю, що це торкнеться твоїх серцевих струн, і ти відчуєш необхідність допомогти їм, але постарайтеся пам'ятати про це і бути трохи більш вибірковим. Насамперед ти повинен турбуватися про свій власний банкролл.

А ще пам'ятай що ти розоришся – кілька разів. Намагаючись піднятися сходами на вищі ставки, ти будеш робити помилки, які залишать тебе у скрутному фінансовому становищі. Можливо, тобі навіть доведеться позичати гроші у тих, хто у вас вірить, тому ти маєш запам'ятати, що твоє слово це і є твоя кредитна карта. Твоя репутація понад усе.

Вчись на своїх помилках. Ти збираєшся їх зробити багато. Спосіб життя у Вегасі для молодої людини з грошима може легко збити зі шляху, але ти з цим розберешся. Розважайся, але зрештою пам'ятай: якщо хочеш досягти вершини, тобі потрібно стати серйозним і присвятити себе своєму ремеслу.

Даніель Негреану

Як тільки ти нарешті зробиш собі ім'я і зарекомендуєш себе серед великих, завжди пам'ятай, що знайдуться молодші та голодніші гравці, які працюють над новими стратегіями та технологіями для покращення. Це важливо: я хочу, щоб ти навчався у них. Не будь тим старим, який скаржиться на те, наскільки агресивними є ці маленькі діти – навчайся у них. Впевненість — твоя секретна зброя, але вона працює лише у поєднанні зі смиренністю.

Також все життя тебе недооцінюватимуть. Тобі знову і знову будуть говорити, що ти вже не той... нехай говорять, це підживлює. Використовуй це паливо, щоб змусити критиків замовкнути, тому що ти знаєш, хто ти та на що здатний. Вір в те, що ти робиш і це зробить тебе великим. Ти будеш більше, ніж просто гравцем у покер. Гра вибухне, і ти зіграєш свою роль у її розвитку. Тебе регулярно показуватимуть на телебаченні, але при цьому залишайся самим собою.

Допоможи зробити покер цікавим не тільки для гри, але й для перегляду. Будучи самим собою, ти зможеш вирости у щось більше, ніж просто гравець у покер. Ти не схожий на інших. Я знаю, що ти хотів стати актором, коли був маленьким, і тобі завжди було комфортно перед камерою, і хоча це не твій шлях, у тебе буде можливість проявити себе як визначна постать у цьому дивному та ексцентричному та дивній субкультурі, яку ми називаємо покером».

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.