Хельмут виступив за зміну методу визначення «Гравця року WSOP» та знов натякнув, що він найкращий

Філ Хельмут

17-разовий володар браслета WSOP Філ Хельмут виступив за зміни у методиці визначення найкращого гравця WSOP, якого нагороджують за підсумками результатів щорічного лідерборду.

«Якщо ви пригадаєте минулий рік у покері, то згадаєте, що я зіграв менше турнірів, ніж решта провідних гравців. Але кількість випадків, коли я потрапляв в топ-1% гравців у турнірах з безлімітного холдему - вражає», - сказав він. - «На WSOP на Багамах було 3 400 гравців, я фінішував 34-м. Потім був турнір із 5 000 гравцями, я фінішував 50-м. Я продовжую добиратися до одного відсотка, а це важливо. Мені не віддають за це належне, нікого це не хвилює. Але я впевнений, що людей, які вивчають статистику, вражає те, скільки разів я потрапляв до 1% найкращих гравців у турнірах холдему».

«Даніел Негреану кожного року, починаючи з 2011-го, проводить драфт WSOP Fantasy на турніри з бай-іном від 25 000$, і якщо подивитися, то я там №1 за очками. Шон Діб поряд зі мною» - додав Хельмут

Цю думку Філ озвучив не лише у соцмережах, а й перед організаторами серії, які за його словами цього року планують внести деякі зміни у підрахування балів у гонці за титулом найкращого гравця WSOP.

«До мене дійшли чутки, що вони змінять вимоги для визначення Гравця року: враховуватимуться лише 10 найкращих результатів. Це чудово! Чому? Тому що хтось може зіграти у 85 турнірах із 99 і тоді лідерборд стає чемпіонатом з витривалості. Ви не повинні нагороджувати нагородою "Гравець року" за витривалість. Це несправедливо. Більшість гравців не здатні витримати такий графік.»​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.