Дойл Брансон може припинити роздавати автографи через спекулянтів

В англомовній покерній спільноті (та й не тільки) дуже люблять і поважають справжню легенду американського покеру – Дойла Брансона. Його досвід, навички та репутацію дуже важко поставити під сумнів.

І це не дивно, адже його знамениту руку 10-2 знають навіть у пакистанських в'язницях, камерах смертників. Покерист отримав міжнародне визнання і має широку фан-базу по всьому світу.

Сам старий Дойл завжди з теплом реагує на листи своїх шанувальників та із задоволенням роздає автографи тим, хто його про це просить.

Однак невдовзі ця "лавка" може прикритися, адже Брансон думає про те, щоб перестати роздавати автографи всім поспіль. Там, де є відоме ім'я – там завжди знайдуться спекулянти, які захочуть заробити на чесному імені знаменитості.

Читати також: Дойл Брансон став амбасадором WPT і збирається зіграти у WSOP ME

Така сама ситуація сталася і з Брансоном. Покерист раптово виявив, що різні речі з його автографами виставляють на eBay, про що він написав на своїй сторінці у Твіттері:

«Я щойно зайшов на e-bay і побачив, що більшість автографів, які я підписав, продаються. У кожному листі вони пишуть, що вони є моїми найбільшими шанувальниками і хочуть повісити дві мої фотки собі на стіну. Більше не підпишу!» – написав Брансон.

І справді, у цьому інтернет-магазині досить багато речей, які Дойл Брансон підписав. Ціни коливаються від 37 до 400 доларів. Є й дорожче, все залежить від того, наскільки цінна сама річ і коли було дано автограф.

Звичайно, не всі ці товари добре продаються, враховуючи той факт, що Дойл не соромиться підписувати будь-яку дурню (за винятком його книг звичайно ж) своїм шанувальникам. Деякі з цих "лотів" навіть мають оцінку експертів та автентифікацію (підтвердження справжності).

Відмова Дойла роздавати автограф має дві сторони медалі. Звичайно, це зменшить кількість спекулянтів, проте навіть його передплатники у Твіттері зазначили, що таким чином ціни на товари з його підписом почнуть стрімко зростати.

Так буває завжди, коли пропозиція неспроможна задовольнити попит. У разі великодушність Брансона задовольняло цей попит, проте тепер ситуація швидше за все зміниться.

У результаті легендарний покерист не дасть заробити новим спекулянтам, однак дуже допоможе набити кишеню тим, хто вже раніше придбав його підпис. Цілком можливо, що старий Дойл ще передумає. Будемо на це сподіватись!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.