Дональд Трамп помилував одного з найвідоміших гравців Лас-Вегаса

Білі Уолтерс 2021

Біллі Уолтерс - відомий гравець з Лас-Вегаса, який по праву вважався одним з найсильніших ділків Лас-Вегасу. Біллі пройшов шлях від продавця автомобілів до каппера, який виграв на ставках десятки мільйонів доларів. Якщо більшість гравців в букмекерських конторах програють, то ця історія явно не про Біллі.

40 років Уолтерс присвятив професійному бетінгу і за цей час перетворився на легендарного гравця. Але, в 2017 році Уолтерса засудили за інсайдерську торгівлю та свій затишний будинок він був змушений проміняти на в'язницю строком на 5 років.

Також Біллі оштрафували на 10 000 000$ за 6 років інсайдерської торгівлі з колишнім головою Dean Foods Co. Томом Девісом. У період з 2008 по 2014 рік Уолтерс заробив 25 мільйонів доларів на інформації, наданій йому Девісом про його стосунки з ресторанною компанією, яка ще не була публічною.

Читати також: Betfair не виплатив призи за ставки на Байдена на виборах в США

У квітні минулого року, незабаром після спалаху коронавірусу в США, Уолтерс був звільнений з федеральної в'язниці у Флориді і йому було дозволено відбути термін, що залишився під домашнім арештом в його будинку в Сан-Дієго.

Ухвалення закону CARES дозволило генеральному прокурору Вільяму Барру звільнити деяких літніх співкамерників, пославшись на потенційні проблеми зі здоров'ям, якщо спалах хвороби відбудеться всередині в'язниці.

Спочатку вирок повинен був закінчитися в лютому 2022 року, але перед своїм відходом з президентського поста Дональд Трамп помилував Біллі. Тепер Уолтерс вільний і цієї новині дуже радий Дойл Брансон:

«Я бачу, Трамп помилував нашого старого приятеля Біллі Уолтерса. Я думаю, що це було законне помилування, тому що Біллі був незаслужено засуджений»

Дойл не розповів, що пов'язує його з Біллі, але з огляду на те, що ці дві легенди приблизно одного віку - їх шляхи в Лас-Вегасі явно перетиналися.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.