Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дональд Трамп помилував одного з найвідоміших гравців Лас-Вегаса

Білі Уолтерс 2021

Біллі Уолтерс - відомий гравець з Лас-Вегаса, який по праву вважався одним з найсильніших ділків Лас-Вегасу. Біллі пройшов шлях від продавця автомобілів до каппера, який виграв на ставках десятки мільйонів доларів. Якщо більшість гравців в букмекерських конторах програють, то ця історія явно не про Біллі.

40 років Уолтерс присвятив професійному бетінгу і за цей час перетворився на легендарного гравця. Але, в 2017 році Уолтерса засудили за інсайдерську торгівлю та свій затишний будинок він був змушений проміняти на в'язницю строком на 5 років.

Також Біллі оштрафували на 10 000 000$ за 6 років інсайдерської торгівлі з колишнім головою Dean Foods Co. Томом Девісом. У період з 2008 по 2014 рік Уолтерс заробив 25 мільйонів доларів на інформації, наданій йому Девісом про його стосунки з ресторанною компанією, яка ще не була публічною.

Читати також: Betfair не виплатив призи за ставки на Байдена на виборах в США

У квітні минулого року, незабаром після спалаху коронавірусу в США, Уолтерс був звільнений з федеральної в'язниці у Флориді і йому було дозволено відбути термін, що залишився під домашнім арештом в його будинку в Сан-Дієго.

Ухвалення закону CARES дозволило генеральному прокурору Вільяму Барру звільнити деяких літніх співкамерників, пославшись на потенційні проблеми зі здоров'ям, якщо спалах хвороби відбудеться всередині в'язниці.

Спочатку вирок повинен був закінчитися в лютому 2022 року, але перед своїм відходом з президентського поста Дональд Трамп помилував Біллі. Тепер Уолтерс вільний і цієї новині дуже радий Дойл Брансон:

«Я бачу, Трамп помилував нашого старого приятеля Біллі Уолтерса. Я думаю, що це було законне помилування, тому що Біллі був незаслужено засуджений»

Дойл не розповів, що пов'язує його з Біллі, але з огляду на те, що ці дві легенди приблизно одного віку - їх шляхи в Лас-Вегасі явно перетиналися.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.