Джейсон Кун зіграє проти Філа Хельмута вже зовсім скоро

​У серпні мав відбутися черговий раунд епічної хедз-ап битви у рамках High Stakes Duel між Філом Хельмутом та Скоттом Сівером. Кожен з покеристів повинен був внести по 800 000$, та й як ви вже зрозуміли, на кону стояла сума в 1 600 000$.

Після свого програшу Хельмуту в попередньому раунді Сівер захотів реванш і вже було обумовлено дату наступного протистояння (8 серпня).

Тим не менш, Скотт передумав знову грати проти Філа і проведення наступного раунду дуелі було поставлено на коротку паузу, яку перервав інший не менш успішний і популярний покерист - Джейсон Кун.

Читати також: Джейсон Кун виграв браслет в хедз-ап чемпіонаті WSOP

Крім своєї нової роботи цього року у якості амбасадора дуже популярного покер-руму GGPoker , який відповідає за боротьбу з нечесною грою, він також досяг успіху і у великих живих турнірних серіях для хайроллерів. У жовтні він здобув перемогу у фінальному турнірі Poker Masters за 50 000$ та заробив 666 000$.

Джейсон був упевнений у своїх силах і був готовий дуже скоро почати дуель з Філом, проте тепер уже Хельмут попросив паузу, щоб краще вивчити свого нового суперника.

І ось уже днями стала відома остаточна дата початку хедз-ап битви. Вже 7 грудня о 15:00 кожен з гравців внесе по 800 000$, щоб зійтися в покерній битві, в якій переможець отримує все.

Якщо Хельмут зуміє вийти з цієї битви з Куном переможцем, то він матиме можливість піти вже зі своїм третім чемпіонським поясом High Stakes Duel. Якщо ж замість цього Кун виграє, то це може призвести до чергового безпрецедентного раунду битви, проте вже в цьому випадку на кону буде 3 200 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.