Паролі на фріроли 888 poker

Візитна картка та одна з найсильніших сторін "вісімок" – приватні безкоштовні турніри з значними призовими фондами. Покер-рум 888poker щодня проводить фріроли. Трафік задовільний, найбільше учасників збирається вечорами та у вихідні дні.

Проводяться відбори на живі турніри, сателіти, закриті фріроли. Також є Poker Club – змагання для учасників програми лояльності.

Призові: від 22$ до 50 000$.

Доступні формати: звичайний, турбо та супер турбо.

Типи: звичайний, 6-макс, з нокаутом, ребай/аддон.

Деякі фріроли доступні для всіх користувачів. Але найсоковитіші призи, звичайно, можна зірвати на фріролах 888 покер з паролями.

Збігів, не знайдено

Де знайти паролі на фріроли 888 poker

Особливість будь-якого закритого фріролу полягає в тому, що потрапити на нього можна лише за спеціальним промокодом. На вісімках приватні безкоштовні турніри представлені у різних форматах та масштабах. У румі є як daily ігри зі скромними призовими, так і ексклюзивні ігри в онлайн покер з дуже перспективним виграшем відразу для великої кількості учасників.

Деякі турніри транслюють фінальний стіл.

Знайти пароль 888 для турніра можна:

 • на офіційних сторінках покер-руму в соціальних мережах
 • на сайтах організаторів турнірів чи гемблерських платформах, наприклад Cardschat
 • у партнерів покер-руму (так, на Cardmates, все правильно 😉)

Як знайти безкоштовний турнір у лобі

Супер детальний та зручний фільтр у розділі "Tournament" дозволяє швидко побачити актуальні фріроли та відсортувати їх за кількістю гравців, часом або призовим фондом.  

Крок 1
Крок 1

Авторизуємося в клієнті або на офіційному сайті (якщо хочете грати у браузері).

Крок 2
Крок 2

Праворуч під аватаркою бачимо бічне меню, вибираємо розділ "Турніри". У фільтрі "бай-ін" виставляємо галочку навпроти фріролів.

Паролі на фріроли 888 покер

Крок 3
Крок 3

Якщо вас цікавить певний формат гри (швидкість, можливість ребаїв, кількість гравців за столом), проставляємо галочки у відповідних розділах. За замовчуванням відображаються всі фріроли, у тому числі й завершені, можна їх приховати, щоб швидше побачити список доступних опцій.

Детальну інформацію про кожен фрірол можна дізнатися, просто натиснувши на нього у вибірці фільтра і відкрити лобі (біла кнопка справа).

Зверніть увагу
Зверніть увагу

Якщо у рядку турніру ви бачите червоний замок, доступ до фріролу можливий лише за паролем.

Деталі фріролу 888poker

З'явиться спливаюче вікно з такими параметрами:

 • бай-ін
 • гарантія та кількість призових місць
 • термін зростання блайндів
 • розмір початкового стеку
 • дисципліна
 • можливість ребаїв/аддону
 • мінімум/максимум гравців у турнірі
 • кількість гравців за столом
 • можливість укладання угоди у фіналі
 • параметри перерви

За допомогою фільтра можна дуже швидко знайти цікаву подію і пройти реєстрацію на фрірол.

Фріроли 888poker на сьогодні

Фріроли на 888 покер проходять серіями – є щотижневі, щомісячні, щорічні турніри.

Популярні фріроли на вісімках:

НазваСтартовий стек (BB)ОсобливостіПризовий фондДоступ за паролем
VGN Weekend League66,7турбо
ребай, аддон
25$+
CPH Freeroll 20 Vegas100супер турбо110$
Bankroll Mob’s Freeroll100турбо
6-max
ребай, аддон
100$+
Noble Kingdom Freeroll100турбо500$
Imperial Kingdom Freeroll (щомісячний)100турбо50 000$

Паролі на фріроли от Cardmates

Ми створили зручний функціонал цієї сторінки, щоб швидко знайти фріроли 888 покер на сьогодні. Так, є фільтр за основними параметрами, які можуть вас цікавити: фріроли на сьогодні та найближчі дати, заплановані чи активні. Також є можливість сортування за розміром призових.

У списку є картка кожного турніру. Тут є назва, дата та час старту, гарантія та власне паролі для фріролів. Досить просто натиснути на нього, і код автоматично копіюється в буфер обміну. Подальші дії – повернутися до турнірного лобі руму та зареєструватися, вказавши потрібний пароль:

Крок 1
Крок 1

Виділити необхідну подію зі статусом реєстрації. Справа натиснути на аналогічну кнопку.

Крок 2
Крок 2

З'явиться спливаюче вікно із запитом пароля.

Введення паролю 888 покер

Крок 3
Крок 3

Вставити комбінацію у призначене поле. Готово!

Вівіан Саліба
Вівіан Саліба
Амбасадор 888 покер

«Всі ми знаємо, що успіх у покері завжди вітається, але ми також знаємо, що, перш за все, щоб бути успішним гравцем, дійсно важливо постійно приймати розумні та прибуткові рішення. Деякі з цих рішень можуть включати складні математичні обчислення, але інші дуже прості, наприклад вибір ігор, в які грати».

Переваги фріролів 888 покер

Першим плюсом, безумовно, є різноманітність пропозицій на вісімках. Не у всіх румах можуть запропонувати акційні фріроли у кількох форматах, де можна вигравати реальні гроші.

Уявимо ситуацію: з'явилося кілька годин і натхнення рознести новачків. Заходиш такий у лобі турнірів, а там… *звук цвіркунів* Сумно. Так от на вісімках таких проблем не буде. Будь-коли дня знайдеться бездепозитний квиток, і після участі в денних іграх, можна зареєструватися в наступних. По суботах є до 20 безкоштовних турнірів, основні з яких призначені на зручні вечірні години. Все для людей 👌

Якщо порівнювати фріроли з паролями і без, то їхнє співвідношення десь 50 на 50. Тобто зіграти в будь-якому випадку є у що.

На 888poker у форматі нульового бай-іну проходять сателіти до дуже гідних подій (як онлайн, так і офлайн). Багато гравців використовують можливість участі в них як старт своєї покерної кар'єри. Іноді також зустрічаються 3-4 паролі до турнірів у менш затребуваних дисциплінах, наприклад, омаха-фрірол.

Щоб отримати квиток на free турнір, не потрібний депозит. Достатньо стежити за оновленням новин руму, де можуть публікуватись актуальні паролі на безкоштовні турніри з гарною гарантією.

Якщо у вас ще залишилися питання щодо паролів, пишіть у сапорт Cardmates, ми все покажемо і розповімо. Сильної руки та слабкого поля!

Поширені запитання
🔥Які фріроли 888 покер з паролем найпопулярніші?

Гравців приваблюють безкоштовні івенти під спонсорством таких партнерів руму: BankrollMob, Cardschat, Casino Org.

🌐Де брати паролі на фріроли 888 Cardschat $100 Daily?

На сайті ініціатора турнірів у відповідному тематичному розділі або ж в офіційних групах у соцмережах/телеграм-каналі.

👀Чи потрібно для реєстрації у фріролі верифікувати свій обліковий запис?

Ні, але якщо вам пощастить виграти солідний приз, необхідно буде підтвердити профіль. Інакше виникнуть проблеми під час виведення виграшу.