Фріроли Cardschat

CardsChat – це один з провідних американських форумів, який поєднує справжніх ентузіастів покеру з усього світу для обговорення гри та покращення навичок її ведення. Портал також регулярно проводить ексклюзивні безкоштовні турніри для своїх учасників.

Ресурс співпрацює з PokerStars, 888poker та GGPoker. У цих румах представлені щоденні (daily), щотижневі (weekly) та щомісячні (monthly) події з нульовим бай-іном. Щоб у них зареєструватися, потрібен пароль – це свого роду запрошення на "вечірку".

Заходи розбиті за рівнями: Bronze, Silver та Platinum. З бронзовим статусом доступ до платинових турнірів вам буде закрито. Призовий фонд варіюється від 100$ до 1000$. Тип гри: безлімітний холдем.

Збігів, не знайдено

Cardschat $100 Daily Freeroll у лобі PokerStars

Сardschat Freeroll особливої ​​популярності набули на ПокерСтарс. Деякі з них проходять у румі щодня. Кількість оплачуваних місць та призи безпосередньо залежить від числа учасників на закриття реєстраційного періоду. Заповненість столів: 9-макс.

Незважаючи на те, що ці безкоштовні турніри проводяться щодобово, є певні обмеження на реєстрацію. Все залежить від статусу гравця на сайті Кардчат. Чим він вищий, тим більше днів будуть для нього активні.

$50 Social Media Freeroll призначений для підписників форуму у соціальних мережах. Проходить по суботах у режимі турбо – блайнди та анте ростуть кожні 5 хвилин. Реєстрація відкривається протягом тижня до початку події.

У розкладі Старзів також значаться фріроли вихідного дня та помісячні змагання. Гарантований призовий фонд у цих турнірах привабливіший: 200, 300 та 1000 доларів.

Пошук фріролів серії Cardschat на ПокерСтарс

Нічого складного у цій справі немає. Необхідно виконати лише три дії:

Крок 1
Крок 1

Заходимо у свій акаунт PokerStars.

Крок 2
Крок 2

Дивимося на вкладки та вибираємо "Турніри".

Крок 3
Крок 3

У рядку пошуку вбиваємо слово "Сardschat" (без лапок). Система видасть усі події під спонсорством платформи, що зручно. Одним махом ви ознайомитеся з повним переліком пропозицій.

Фріроли Сardschat

Детальну інформацію про подію можна отримати, відкривши її інфо-карту. Просто натисніть на турнір зі списку, і у вікні праворуч запустіть його лобі.

Інформація для гравця
Інформація для гравця

Щоб не загубити жоден freeroll, в клієнті передбачена вкладка "Вибране". Туди потрапляють усі івенти, відмічені зірочкою.

Розклад фріролів Кардсчат на PokerStars

Паролі на фріроли Cardschat $100 Daily публікуються у день проведення заходу. Нижче можна ознайомитись з графіком для кожного левела.

Bronze

НазваГарантіяДніЧас проведення(GMT+3)
$100 Daily100$Субота22:00
$200 Monthly200$Остання неділя місяця20:00
$50 Social Media50$Субота19:00

Silver

НазваГарантіяДніЧас проведення (GMT+3)
$100 Daily100$П'ятниця22:00

Platinum

НазваГарантіяДніЧас проведення (GMT+3)
$100 Daily100$З неділі по четвер
22:00
$300 Weekend Freerolls
300$Субота та неділя
20:00
$1000 Monthly Freeroll
1000$Друга субота місяця
23:00

CardsChat фріроли у румі 888poker

На "вісімках" турнірів без вступного внеску від CC значно менше, але вони є, що не може не тішити. Події відрізняються за назвами залежно від дня проведення та мають різні призові фонди.

Як знайти щоденні фріроли у лобі 888?

У румі реалізований зручний фільтр, так що знайти релевантне змагання не складе особливих труднощів.

Крок 1
Крок 1

Авторизуємося в особистому кабінеті (на сайті або у клієнті).

Крок 2
Крок 2

Клацаємо розділ "Турніри" у меню зліва. Дотримуємося спрощеного пошуку та у спеціальному рядку вводимо найменування порталу-спонсора.

Фріроли Cardschat на 888

Крок 3
Крок 3

Відкидаємо нерелевантні івенти, виставляючи галочку біля “Майбутні”. Вивчаємо доступні варіанти.

Якщо ви не знайшли фріролу, що вас цікавить, - не засмучуйтеся, вони з'являються в лобі ближче до дня Ікс. Повторіть спробу пізніше. Ось список доступних ігор:

РівеньНазваГарантіяДніЧас проведення (GMT+3)
Bronze$100 Daily Freeroll100$Понеділок та п'ятниця21:00
Silver$100 Silver Freeroll100$Неділя та середа20:00

Platinum

$100 Platinum Tues Freeroll100$Вівторок19:00
$200 Platinum Thurs Freeroll200$Четвер21:00
$300 Platinum Sat Freeroll300$Субота21:00

Турніри Cardschat $100 Freeroll на GGPoker

Ряди ексклюзивних івентів Кардсчат порідшали і в покер-румі мережі GG. На даний момент активно всього 4 заходи. З хороших новин – всі вони відкриті для рівня Bronze, тобто з вас потрібно лише завести обліковий запис на платформі. А погані новини – реєструватися в самому румі треба за посиланням від CardsChat.

Якщо ви відповідаєте всім умовам і бажаєте знати, коли звільняти час для гри, загляньте в таблицю нижче:

НазваГарантіяДніЧас проведення (GMT+3у)
$100 Tuesday Freeroll
100$Вівторок00:00 (в ніч на середу)
$100 Wednesday Freeroll
100$Середа21:00
$100 Friday Freeroll
100$П'ятниця
00:00 (в ніч на суботу)
$100 Saturday Freeroll100$Субота21:00

Список фріролів для користувачів нашого сайту

Нові та регулярні читачі Cardmates – наше все. Тому ми оптимізували цю сторінку таким чином, щоб ви могли швидко відшукати відповідний фрірол, наприклад від CardsChat, та пароль до нього. Якщо раніше вам доводилося довго серфити пін-коди на різних сайтах, то зараз це справа двох хвилин.

Задля вашої зручності створено інформаційну картку під кожен івент. Принагідно є можливість переглянути й інші турніри з пільговим входом. Що ви шукаєте: івент на сьогодні чи хочете приглянути щось на завтра? Скористайтеся фільтром для сортування, поставивши необхідні параметри, і система відразу видасть сітку за новим запитом.

Що дають гравцеві в покер фріроли CardsChat?

Самі по собі пільгові МТТ – це шикарна акція та можливість не лише закріпити (або вивчити) правила гри та підтягнути свій скіл, а й наростити стартовий банкрол без пожертвування особистих грошей. У загальнодоступних фріролах зазвичай пропонуються скромні гарантії (реальні гроші чи квитки), а охочих стати власником халявних грошей на квадратний метр у реєстраційному списку зашкалює. Гравці злітаються, як мухи на мед - зробити заявку вправі будь-який користувач того чи іншого руму.

Проте ситуація з турнірами CC дещо інша – вони поза конкуренцією. Організатор надає добрі умови. Розмір призових тут значно солідніший, а поле гравців – значно менше. Відповідно, шанси потрапити до ITM набагато вищі. Особливо це стосується рівнів Silver та Platinum, де часто записується не більше 200 покеристів.

Поширені запитання
🔑Де брати пароль на фрірол Cardschat?

На офіційній сторінці або в соціальних мережах спільноти, а також у нас на Кардмейтс.

🏆Чи є безкоштовні івенти Кардсчат без паролів?

Ні, кожен такий турнір вимагає введення пін-коду для участі у ньому.

📢Чому варто реєструватися у фріроли Cardschat?

Поле учасників тут набагато менше, ніж у загальнодоступних заходах без вступного внеску, а призові зазвичай вищі.