Розклад фріролів Full Tilt

Фріролли Фул Тілт – це безкоштовні турніри і сателіти до них, які ви можете знайти в покер-румі Full Tilt. Незважаючи на те, що онлайн-рум об'єднався з ПокерСтарс і тепер зайти в нього можна за допомогою Stars ID – це не означає, що безкоштовних ігор там стало більше. На Full Tilt Poker фріроли швидше виняток з правил, так як проводяться вони вкрай рідко.

Як знайти розклад фріролів Full Tilt

Безкоштовні гри в покер-румі знаходяться у вкладці «Турніри» – «Регулярні» і там вибрати в графі бай-ін «Фріроли». Більш широкий вибір ігор знаходиться в лобі «Всі ігри» – «Турніри», де також в графі бай-ін «Freeroll».

Як зайти на фрірол

Щоб зіграти в безкоштовному турнірі на Фул Тілт – виберіть його в списку і натисніть кнопку «Грати». Після цього вас зареєструєють у фріролі або повідомлять про те, чому ви не можете в нього зіграти. Турнір може бути недоступний через невиконання необхідних умов, відсутності квитка на нього або неправильно вказаного паролю.

Збігів, не знайдено

Більшість фріроллов Full Tilt проходить щомісяця або в період певних акцій. Щоденних і щотижневих безкоштовних ігор в покер-румі немає.

Доступ до фріролів в Full Tilt

Фріроли в Фул Тілт бувають:

  • повністю безкоштовними, без додаткових умов;
  • за квитками;
  • з паролями;
  • ті, які вимагають виконання певних умов (найчастіше теж по квитках).

Також в певні турніри Фул Тілт можна зіграти безкоштовно, заробивши турнірні гроші і квитки в різних акціях покер-руму. Деякі з таких подій за квитками вважаються фріроли з обмеженим доступом, інші - турніри з бай-інами, в яких може зіграти будь-хто, заплативши за це зі свого балансу.

Квитки і турнірні гроші знаходяться в розділі «My Stars».

Як отримати паролі і квитки на Freeroll Full Tilt Poker

Квитки розігруються в акціях покер-руму і в системі Stars Rewards. На поточний момент промо з подарунковими квитками в кімнаті не спостерігається.

Запаролені фріроли на Фул Тілт вимагають вказівку коду, який повідомляється в соц.мережах покер-руму або його партнерів, а також можна назвати індивідуально за запитом у компанії, яка проводить турнір.

Актуальний розклад фріролів Фул Тілт і паролі до турнірів ви знайдете на цій сторінці. Виграти в них можна грошові призи, квитки, турнірні гроші, бонуси і призи від покер-руму.

На Cardmates публікуються актуальні паролі на фріроли для топових покерних майданчиків GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker, Americas Cardroom та багатьох інших. Достатньо обрати зі списку рум, що цікавить, і перед вами з'явиться перелік всіх найближчих безкоштовних івентів.