Оновлено
20.07.2024

Фріроли PartyPoker

Фріроли Патіпокер – це безкоштовні турніри, які можна зіграти в румі PartyPoker. Завдяки таким івентам гравці можуть виграти грошові призи, бонуси та квитки на різні події. Прикладом таких подій можуть бути серії PartyPoker Millions та онлайн події Powerfest, оскільки саме цей покер-рум є їх організатором. Тобто ви можете взяти участь у престижній живій серії покеру, вигравши квиток або пакет за допомогою фріролу.

PartyPoker на сьогоднішній день проводить різні безкоштовні турніри на регулярній основі. Є як доступні для всіх івенти, так і фріроли за паролем або за квитком. Якщо ви тільки недавно зареєструвалися на Паті покер, то можете спробувати гру саме з фріролів, щоб звикнути до дизайну, інтерфейсу та механіки гри. У безкоштовних івентах на вас чекає слабке поле, так що ви можете провести час з користю, підвищити майстерність та поповнити свій банкролл для подальшої гри.

MILLIONS Online Centroll
Початок
Час:
Дата: 20.07.2024
Нагорода: Білет
Бай-ін: $0.01
Детальна інформація не вказана
MILLIONS Online Centroll
Початок
Час:
Дата: 20.07.2024
Нагорода: Білет
Бай-ін: $0.01
Детальна інформація не вказана
MILLIONS Online Centroll
Початок
Час:
Дата: 20.07.2024
Нагорода: Білет
Бай-ін: $0.01
Детальна інформація не вказана
$5K Daily Cash Boom Tournament
Початок
Час:
Дата: 20.07.2024
Нагорода: $3000
Бай-ін: Немає
Детальна інформація не вказана
$3K Daily Cash Boom Tournament
Початок
Час:
Дата: 20.07.2024
Нагорода: $3000
Бай-ін: Немає
Детальна інформація не вказана

Розклад фріролів у клієнті PartyPoker

Щоб побачити всі фріроли рума та їхній повний розклад, гравцеві знадобиться клієнт PartyPoker. Підійде як версія для комп'ютера, так і версія для мобільних пристроїв, адже весь перелік актуальних фріролів буде однаковим. Варто відзначити, що покер-рум Патіпокер надає гравцям якісний та зручний мобільний додаток для всіх операційних систем, так що грати фрірол з телефону не складе жодних проблем.

Після входу в клієнт потрібно відкрити вкладку під назвою Турніри, вибрати бай-ін за бали або безкоштовно, і перед вами відкриється повний список актуальних і доступних фріролів рума. У списку також будуть представлені івенти за один цент, так звані центроли, які рум також відносить до умовно безкоштовних турнірів.

Пошук фріролів на Патіпокер

Інформація про фрірол та реєстрація

Як дізнатися всю інформацію, що вас цікавить, про безкоштовний івент в румі Патіпокер? Все просто. Вибирайте конкретний турнір зі списку та відкривайте його лобі. Натисніть помаранчеву кнопку Реєстрації. Якщо турнір доступний для всіх та умов для реєстрації немає, ви відразу станете учасником івента. Якщо ж потрібна якась умова (пароль або квиток, наприклад), інформація про це висвітиться у новому вікні.

Наприклад, ви бачите лобі фріролу Патіпокер під назвою BankrollMob's Weekly. Реєстрація в ньому доступна лише за паролем, який необхідно ввести у спеціальне поле. Паролі на фріролі Partypoker гравці можуть знаходити на нашому сайті на спеціальній сторінці або на соціальних сторінках/месенджерах покер руму (Twitter, Instagram, Telegram).

БанкроллМоб фрірол

Які умови конкретного турніру доступні гравцеві з його лобі? Ось список даних на прикладі вищенаведеного фріролу:

 • назва – BankrollMob's Weekly;
 • гра – безлімітний холдем;
 • пізня реєстрація – 6 рівнів;
 • призовий фонд – 50 доларів;
 • є ребаї та аддони.

В основному вікні турніру можна дізнатися додаткові дані з опису:

 • стартовий стек (25 000);
 • скільки коштує ребай та аддон (50 центів);
 • мінімальна кількість учасників (3);
 • максимальна кількість учасників (3500).

Види безкоштовних турнірів для гравців

В румі Partypoker, як і практично у всіх популярних румах покеру онлайн, представлені різні види безкоштовних турнірів. Найпопулярніший формат фріролів, який збирає безліч охочих зіграти, – відкритий для всіх. Тобто тут вам не знадобиться ні пароль, ні квиток, ні виконання будь-яких умов, щоби взяти участь у фріролі. Плюсом такого івента є простота реєстрації та доступ для всіх, проте призовий фонд часто не такий великий, і він ділиться на велику кількість призових.

Види фріролів Патіпокер:

 • відкриті всім (загальнодоступні);
 • фріроли з паролем;
 • фріроли по квитку;
 • приватні (наприклад, потрібна реєстрація від аффілейту);
 • фрірол-сателіти (де можна виграти квиток на івент серії).

Більш вигідними для гравців вважаються фріроли закритого типу, тобто з паролем або квитком. Вони збирають набагато менше учасників та проходять із солідним призовим фондом. У такій грі немає випадкових покеристів, тут є умови для участі, а значить, гра буде серйознішою. Тому гравцеві буде вигідно вивчити розклад фріролів PartyPoker наперед, вибрати найцікавіші варіанти для участі. Потім потрібно знайти, де шукати паролі на фріроли Патіпокер, і зберегти ці джерела інформації для швидкого доступу. А потім лише зайти в потрібний фрірол і показувати свою найкращу гру.

Плюси грати фріроли на Патіпокер

Деякі новачки думають, що можна відразу після реєстрації внести великий депозит і йти грати найдорожчі доступні турніри по бай-іну. Тобто вони готові грати на удачу і змагатися з сильними досвідченими гравцями та ще й при цьому щодня ризикувати своїми грошима (немалими!).

Однак правильний шлях гравця-початківця зовсім не такий. Спочатку потрібно вивчити основи покеру і дійсно добре в них розібратися. Потрібно зрозуміти і запам'ятати правила гри, всі комбінації покеру. І ось якраз у фріролах можна закріпити цю теорію на практиці. У безкоштовних івентах (у румі Party Poker або інших) ви можете вперше спробувати гру за реальними покерними столами проти справжніх суперників. І при цьому ви не ризикуватимете своїми грошима, та ще й отримаєте шанс виграти гроші/квитки на турніри/призи.

Граючи фрірол на Partypoker, ви зможете підвищити свій скілл, поспостерігати за суперниками, звикнути до ритму гри, і може навіть поповнити свій банкролл. І лише після цього ми вам рекомендуємо йти далі, у турніри чи кеш на реальні гроші, та поступово підвищувати свої ліміти гри.

На Cardmates публікуються актуальні паролі на фріроли для топових покерних майданчиків GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker, Americas Cardroom та багатьох інших. Достатньо обрати зі списку рум, що цікавить, і перед вами з'явиться перелік всіх найближчих безкоштовних івентів.

Поширені запитання
👑Який фрірол на Патіпокер вважається найпопулярнішим?

У румі проходить достатня кількість регулярних безкоштовних івентів, одним із найпопулярніших щотижневих можна назвати BankrollMob's Weekly.

💵Чи можна у фріролах Partypoker робити ребаї?

Так, у деяких фріролах така опція доступна. Інформацію про це можна знайти у детальному описі кожного окремого безкоштовного івента.

🏆Чи Патіпокер проводить відбіркові фріроли на серії в офлайні?

Так, гравці покерного руму мають можливість відбиратися через безкоштовні івенти на справжні серії покеру в офлайні, наприклад на PartyPoker Millions.