Оновлено
21.05.2024

Паролі на фріроли

Приватні покерні турніри користуються величезним попитом серед гравців-початківців. Паролі на фріроли дозволяють потрапити в закритий івент безкоштовно та отримати можливість виграти реальні гроші.

Все, що потрібно для участі в такій події, – мати обліковий запис у покер румі та вчасно пройти реєстрацію, використовуючи спеціальний пароль.

Зіграти можна не тільки в Безлімітний Холдем, а й в Омаху та Ананас. Сучасні руми пропонують широкий вибір івентів із нульовим бай-іном. Ми зібрали топові фріроли з паролями на цій сторінці.

$100 Blefach Holdem Freeroll
Початок
Час:
Дата: 21.05.2024
Нагорода: $100
Бай-ін: Немає
Детальна інформація не вказана

Паролі на фріроли – для чого вони потрібні

Всі безкоштовні турніри можна умовно розділити на декілька категорій – загальнодоступні та з кодом доступу. Різниця полягає в кількості учасників, призовому фонді та, звичайно ж, способі реєстрації.

Якщо в звичайному фріролі достатньо зайняти місце за столом за кілька хвилин до його початку, то із закритими івентами ситуація інакша. Тут без спеціального пароля позмагатися за частину гарантії не вдасться.

Завдяки такій умові кількість покеристів значно скорочується, що підвищує шанси на перемогу і, власне, самі призові.

Наприклад, у традиційних фріролах на кону може бути 50$. Водночас гравці, які посіли призові місця в приватному івенті, можуть отримати сотні і навіть тисячі доларів.

Перспектива сформувати стартовий банкрол з нуля приваблює багатьох рекреаційних гравців, але потрапити в призи буває просто нереально. Якщо в турнірі зафіксовано 10 000 реєстрацій, а призовий фонд розрахований лише на перших 10 гравців, шанси витримати таку конкуренцію надзвичайно малі. Завдяки меншій конкуренції, запаролені фріроли дозволяють протиснутися в зону ITM з мінімальними втратами часу та нервів.

Іноді організатори навіть обмежують кількість входів або проводять ігри у форматі фризаут, щоби турнір не зібрав надто багато реєстрацій.

Новачки, які регулярно беруть участь в закритих турнірах, знають – паролі на фріроли дають можливість поборотися за солідні призові та поліпшити свій ігровий скіл.

Філ Хельмут
Філ Хельмут
Власник 16-ти браслетів WSOP

"Фріроли – це терпіння. Якщо ви хочете розігрувати кожну руку, краще не сідайте грати. Є одна стратегія. Її суть полягає в тому, щоби грати тільки з наступними кишеньковими картами – парами, K+Q та A+Q.
Дотримуючись цього принципу, ви зможете відчути гру, що особливо добре для гравців-початківців".

Паролі на фріроли: де їх знайти

Як взяти участь у закритому івенті ми розібралися. Виникає логічне питання – де знайти рятівний пароль на фрірол?

Іноді руми проводять серію акцій, в межах яких користувачі отримують заохочення за успішне виконання певних місій. Наприклад, зіграти 50 роздач на вказаному ліміті або спіймати високий множник у спінах. Розглядаючи фрібаї без умов, є кілька способів роздобути пароль.

  • Підписатися на соцмережі румів. За кілька годин до старту адміністрація кімнати публікує паролі на безплатні фріроли, головне – увімкнути сповіщення, щоб не пропустити код.
  • Бути учасником покерної спільноти. Наприклад, CardsChat регулярно проводить окремі турніри "тільки для своїх".
  • Шукати паролі на фріроли на форумах та тематичних сайтах.
  • Бути підписаним на email-розсилку від румів.

Але є ще простіший шлях, що позбавляє необхідності моніторити інтернет й витрачати свій час. Просто знаходити актуальні паролі на майбутні івенти на Cardmates 😉

Як знайти пароль на фрірол на Cardmates

Ми зробили всю роботу за вас і щодня оновлюємо таблицю покерних фріролів із паролями. Вище можна побачити всі доступні івенти. Доступне сортування подій за румом. Для цього досить просто натиснути на вкладку необхідного руму, і розклад майбутніх івентів з'явиться на екрані.

Важливо
Важливо

Не всі паролі на фріроли доступні відразу після анонсу події. Деякі організатори оголошують проведення турніру за годину до його початку.

Пошук фріролів з паролями в лобі руму

Багато покеристів-початківців створюють облікові записи в кількох покерних кімнатах і грають виключно фріроли. Як швидко з’ясувати, чи пропонує рум безкоштовні турніри? Просто зайти в його лобі та подивитись, скільки таких івентів проводиться щодня.

Іноді для цього навіть не потрібна авторизація.

Крок 1
Крок 1

Отже, спершу відкриваємо вкладку турнірів, потім налаштовуємо фільтр бай-іну. У деяких румах є окрема вкладка "фріроли", тоді досить просто поставити галочку навпроти, і ви одразу побачите результати пошуку.

Паролі на фріроли

Крок 2
Крок 2

Також, можна відсортувати всі івенти за розміром бай-іну. У такому разі вгорі списку відображатимуться турніри з безкоштовним входом.

Крок 3
Крок 3

Але наявність фріролів у лобі руму – ще не ознака того, що тут варто грати. Також варто звернути увагу на умови конкретних івентів. Для цього потрібно натиснути назву турніру, відкриється його лобі. Там ви знайдете більш детальну інформацію: число учасників, можливість повторного входу, розмір призового фонду та кількість призових місць.

Іще один лайфхак від нас
Іще один лайфхак від нас

Можна відкрити завершені фріроли та подивитися, скільки гравців зібрав той чи інший івент. Це дозволить зрозуміти, чи варто витрачати свій час на участь у конкретній події.

Фріроли з паролями: переваги

Останнім часом кількість пошукових запитів на кшталт "паролі фріроли" збільшується, і це цілком зрозуміло. Причин, чому слід хоча б один раз зареєструватися на фрірол з паролем, задосить.

  • Реальний ігровий досвід

Щоб стати успішним покеристом, недостатньо прочитати всі покерні книги. Практика, практика і ще раз практика – ось запорука просування вгору по лімітах та вдосконалення навичок гри. Участь у безкоштовних івентах дозволяє відчути боротьбу з реальними опонентами, звикнути до інтерфейсу обраного руму, перш ніж внести депозит і грати в ньому на гроші.

  • Слабкі суперники

За наявності мінімального досвіду буде неважко обійти суперників, оскільки у фріролах грають новачки, які ще не знають багатьох очевидних законів покеру, а тонкощів цієї гри й поготів.

  • Банкрол з нуля

Пароль на фрірол і кілька годин вашого часу – все, що потрібно для формування банкролу гравцю-початківцю. 

  • Квитки в дорожчі турніри

Багато сателіт-серій включають фріроли з паролями. Вони дозволяють пройти в турніри з бай-інами та позмагатися за великі призові з покеристами, які заплатили за вхід.

Насамкінець важливе уточнення: у більшості румів є правило – для виведення призових з фріролу все ж таки доведеться зробити мінімальний депозит, а потім – пройти верифікацію. Успіхів!

На Cardmates публікуються актуальні паролі на фріроли для топових покерних майданчиків GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker, Americas Cardroom та багатьох інших. Достатньо обрати зі списку рум, що цікавить, і перед вами з'явиться перелік всіх найближчих безкоштовних івентів. 

Поширені запитання
📌 Куди вводиться пароль на фрірол під час реєстрації в івенті?

У турнірному лобі руму потрібно вибрати фрірол, а потім клацнути на кнопку "Реєстрація". Натиснувши її, ви побачите поле для введення пароля на закритий івент.

💁 Де найпростіше знайти паролі на фріроли?

На Кардмейтс зібрані паролі на фріроли у всіх популярних покерних кімнат. Не потрібно витрачати час на пошук паролів на форумах та сайтах. Усю необхідну інформацію зібрано в одному місці.

🎁 У чому полягає основна перевага закритих фріролів із входом за паролем?

У приватних івентах кількість учасників обмежена. Також призові фонди в таких фріролах суттєво вищі, ніж у загальнодоступних.