Паролі на фріроли CardsChat

Фріроли Сardschat – це ексклюзивні турніри від американського покерного форуму, які не передбачають жодних грошових внесків для участі. Кожен такий івент на 100% безкоштовний. При цьому як нагороду гравців очікують щонайменше реальні гроші.

Майданчик проводить ігри формату “freerolls” для своїх передплатників на знак подяки за активність на сайті та внесення внесків у розвиток спільноти. Проходять вони у трьох найбільших покер румах: PokerStars, 888 покер та GGPoker.

Відмінною особливістю цих пільгових турнірів є те, що їхні двері зачинені від зайвих очей на замок під назвою пароль. Це означає, що далеко не кожен клієнт цих кімнат зможе приєднатися до розіграшу халявних призів.

Збігів, не знайдено

Приватні фріроли Cardschat та розклад

Безкоштовні івенти – це свого роду бонус для нових людей та завсідників громади Кардсчат. Подібно до онлайн-рум, на сайті діє програма лояльності, в якій закладено три рівні: Bronze, Silver і Platinum. На основі статусу, а він (за класикою) залежить від активності людини на форумі, відкривається доступ до тих чи інших фріролів. Їх кілька видів:

ВидПрикладРівень доступуРум
Щоденні$100 Daily FreerollВсі (залежить від дня тижня)PokerStars, 888poker, GGPoker
Щотижневі$50 Social Media FreerollBronze (мінімальний)PokerStars
Щомісячні$1000 Monthly FreerollТільки PlatinumPokerStars

Повний розклад фріролів доступний у лобі покерних кімнат, які співпрацюють з платформою Cardschat. Нагадуємо, це Покер Старс, "вісімки" та GGPoker. Призовий фонд відрізняється від івенту до івенту, але гарантії всіх щоденних турнірів бренду становлять 100 доларів.

Паролі на фріролі Pokerstars Cardschat, як і для інших румов, завжди унікальні та відрізняються від попередніх. Тому щоб мати можливість взяти участь у таких подіях, як daily, weekly та monthly freeroll, стежте за оновленнями промокодів.

Де шукати паролі на приватні фріроли Кардсчат

Не можна так просто взяти та зареєструватися у безкоштовному турнірі з приставкою сardschat. Вони призначені лише для певного кола користувачів. І щасливчики ті, хто має на руках “відмичку”, тобто, пін-код.

Паролі на фріроли Cardschat для GGPoker, 888poker та PokerStars публікуються:

На сайті організатора

Однією реєстрацією на порталі не завжди можна обійтись – є статут, який регулює порядок видачі пропускних шифрів. Головне правило: отримати спеціальне запрошення до конкретної гільдії.

РівеньУмови отримання
БронзовийПотрібно лише зареєструвати профіль на сайті Cardschat.
СрібнийАкаунт + залишити хоча б 25 корисних повідомлень про покер у різних тематичних гілках на платформі.
Платиновий (Freeroll Club)Реєстрація на сайті + написати хоча б 75 повідомлень.
Важливо!
Важливо!

Пароль на cardschat оновлюється у відповідній гілці форуму в день заходу та викладається не пізніше ніж за 10 хвилин до його початку. Статус Bronze не дозволяє побачити коди на турніри вищих рівнів, але з відміткою Platinum у вас будуть ключі до замків усіх івентів СС.

У соціальних мережах

Це не лише інструмент для спілкування з підписниками, а й чудовий канал передачі важливих даних. Наприклад, при зміні дати та часу проведення фріролу або для публікації пароля на івент Social Media із призовим фондом у 50 доларів.

Підписуватися варто на офіційні сторінки спільноти у Facebook та Twitter – їх команда Cardschat веде найактивніше.

На нашому Cardmates

Багато новачків прагнуть знайти паролі на всі фріроли відразу, тому щодня дістають пошукові системи своїми запитами.

Для зручності користувачів нашого сайту ми розробили функціонал, що дозволяє швидко знаходити майбутні турніри Cardschat та інших брендів. Крім інформації про сам івент і покер-рум, в якому він проходитиме, реалізована також графа з паролем. Коди оновлюються регулярно.

Це позбавить вас не тільки від стомлюючого моніторингу Кардчат, але й інших закордонних платформ, офіційних сайтів покерних кімнат та їхніх соціальних мереж.

Куди вводити пароль при реєстрації на freeroll

Пароль (англ. password) – це умовне слово або набір знаків, призначений для підтвердження права на участь у фріролі. Його потрібно вводити в спеціальне поле під час реєстрації на безкоштовний турнір Cardschat в одній із вищезгаданих кімнат.

Інтерфейс онлайн-румів відрізняється, але загальний алгоритм дій при подачі заявки на участь схожий. Розглянемо процес на прикладі лобі PokerStars:

Крок 1
Крок 1

Запускаємо клієнт (десктопний чи мобільний) та проходимо авторизацію – вводимо свої облікові дані.

Крок 2
Крок 2

Клацаємо вкладку "Турніри". За допомогою фільтра виставляємо необхідний рівень бай-іну та інші параметри. Або ж просто вбиваємо назву форуму (або навіть його частину) у пошуковому рядку.

Паролі на фріроли CardsChat

Крок 3
Крок 3

Система видасть список найближчих фріролів. Клацаємо на відповідний і потім тиснемо кнопку реєстрації. Вказуємо пароль та підтверджуємо свою участь в івенті.

Фрірол cardschat на ПС

Якщо вас цікавлять деталі турніру, варто відкрити його лобі. Користувачам доступна така інформація:

  • розмір призового фонду
  • кількість стартових фішок
  • дисципліна
  • інтервал блайндів
  • структура нагород та інше

Причини обрати безкоштовні турніри від Cardschat

Івенти без вступного внеску завжди були і безперечно залишаються надзвичайно популярними серед гравців-початківців у покер, адже можливість сколотити банкролл з нуля несе в собі страшенно привабливі перспективи.

Cardschat freerolls дуже вигідні. Основна перевага зводиться до того, що доступ до них закритий паролем, і це означає – реєструється менше учасників, що збільшує ймовірність виграшу призу. У цьому випадку це завжди реальні гроші.

Призові фонди досягають цікавих сум – від 50 до 1000 доларів. Все залежить від масштабу заходу та частотності його проведення. Покер-рум PokerStars пропонує найбільшу кількість безкоштовних турнірів, а отримати ключ до них не важко. Ця сторінка відображає паролі на фріроли Покерстарс, 888 та GGPoker.

Теоретично, потреби вносити депозит для участі немає. Але за фактом, рахунок поповнити вам все ж таки доведеться – це необхідно для активації платіжного методу в касі.

Поширені запитання
🔍Як дізнатися пароль на Cardschat фрірол?

Оптимальне рішення – стежити за соціальними мережами покерної спільноти, оновленнями кодів у тематичних гілках форуму і на цій сторінці.

💳Чи обов'язково вносити депозит, щоб зіграти в турнірі Кардсчат на 888?

Ні, потрібно лише мати код доступу, але депозит вам у будь-якому випадку доведеться внести, щоб мати можливість у майбутньому виводити свої призові.

💎Який найпопулярніший фрірол Cardschat на ПокерСтарс?

Найбільше уваги гравців привертає щоденний івент $100 Daily Freeroll.