Паролі на фріроли ПокерСтарс

На PokerStars можна поборотися за призовий фонд у турнірі без депозиту. Для цього достатньо знати час старту події, а якщо це приватний фрірол – пароль на Покерстарс для нього.

Покер-рум щодня проводить безкоштовні турніри, також у лобі представлені щотижневі фріроли.

Призовий фонд такого івенту – від 50$. Якщо уважно стежити за новинами покерної кімнати, можна потрапити на ексклюзивний секретний турнір із гарантією в кілька тисяч доларів.

Перевагою використання паролів на фріроли є менша кількість учасників, а отже – більші шанси на перемогу.

Збігів, не знайдено

Паролі на фріроли ПокерСтарс – як знайти в лобі

Стати учасником безкоштовного турніру легко. Після авторизації в покерному клієнті потрібно перейти у відповідне меню та виставити необхідні параметри. Згідно з ними й відображатимуться вибрані події.

Ось як швидко знайти фріроли з паролями:

Крок 1
Крок 1

Запускаємо клієнт на ПК чи мобільному пристрої.

Крок 2
Крок 2

Відкриваємо вкладку "Турніри", розгортаємо фільтр для швидкого пошуку підхожих івентів.

Крок 3
Крок 3

Перший фільтр – за дисципліною (Холдем, Омаха, Стад, Дро або змішані ігри). Наступна вкладка з бай-інами нам потрібна для того, щоб відсортувати лише фріроли. Для цього ставимо галочку навпроти цієї категорії.

Є також налаштування за розміром стола, швидкістю та типом гри (звичайні, сателіти, регіональні тощо).


Паролі на фріроли Покерстарс

Для зручності користувачів у румі передбачені підказки з уточнюючою інформацією. Тому навіть якщо ви раніше ніколи не грали фріроли, в трьох фільтрах точно не заблукаєте 😅

Клієнт швидко сортує події згідно заданих параметрів, але іноді оновлення даних потребує певного часу. Тому, якщо ви точно знаєте про призначений турнір, а його немає в переліку, просто трохи зачекайте. Про всяк випадок перевірте, чи не поставили ви, бува, лишніх галочок в інших категоріях сортування.

Натиснувши на кнопку "Лобі турніру", можна дізнатися всю важливу інформацію:

 • стартовий стек
 • наявність нагороди за вибивання опонентів з гри або ре-ентрі
 • призові гарантії та їх розподіл між учасниками (ця опція дозволить передбачити виграш, розділивши призовий фонд на кількість призових місць)
 • структура зростання блайндів
 • мінімальна та максимальна кількість гравців
 • додаткові параметри: скасування реєстрації, резерв часу та інше

Паролі на фріроли Покерстарс

Зручно, що можна відразу ознайомитися зі всіма умовами та ухвалити рішення, реєструватися в запропонованих фріролах чи ні. Докладний опис події допомагає вибирати гру згідно зі своїми потребами та вподобаннями.

Розклад фріролів PokerStars

Фріроли Покерстарс користуються великим попитом у рекреаційних гравців або гостей руму з мінімальним банкролом. Ще б пак, можна без депозиту обійти слабких суперників і отримати шанс виграти реальні гроші.

Ось перелік різновидів безкоштовних турнірів на PokerStars:

Умова для участідля гравців, які зробили депозитза виконання місій та завданьреєстрація за паролемквиток, отриманий в інших турнірах
З призовим фондомквитки в інші турніри50$100$250$
Частота проведеннящоденніпо буднях / у вихідні дніщотижневісезонні
Форматитурбо3-максз прогресивним нокаутомzoom

Де знайти паролі на закриті турніри

Досвідчені гравці знають, що знайти паролі на фріроли ПС можна кількома способами:

 • Новини про майбутні події регулярно оновлюються в соцмережах покер-руму. Промокоди, бонус коди та паролі публікують в офіційному телеграм-каналі.
 • Тематичні сайти для гемблерів також тримають руку на пульсі. Вони не лише надають доступи до фріролів, а й організовують їх. У турнірному лобі часто можна побачити назву події з брендовим ім'ям.
 • У нас, на Cardmates 🤗

Отримавши заповітну комбінацію, важливо вводити PokerStars freroll пароль під час реєстрації на турнір у спеціально відведене для цього поле.

Чи знаєте ви?
Чи знаєте ви?

Є золоте правило покер-румів – паролі можуть публікуватися за певний час до старту. 

Приєднатися до безкоштовного турніру можна за кілька хвилин до його початку.

Паролі на фріроли від Cardmates

Ми прагнемо, щоб користування сайтом було зручним для нашого читача, тому створили максимально простий та корисний функціонал пошуку фріролів та пін-кодів до них.

Щоб отримати для PokerStars паролі на фріроли знадобиться лише кілька клаців. Вибираєте потрібний рум, дату початку, розмір призових. Проставивши галочки та підтвердивши дію, перед вами з‘явиться актуальний розклад на сьогодні.

У списку відображаються:

 • назва фріролу
 • дата та час старту
 • призові на кону
 • пароль на фрірол

Щоб скопіювати кодову комбінацію, достатньо натиснути на неї – вона автоматично потрапить у буфер обміну.

Переваги фріролів PokerStars

Зараз ПокерСтарс проводить турніри з паролями не так часто, як раніше, але все-таки можна знайти сателіти й взяти участь в івентах з непоганими гарантіями.

Фріроли з обмеженою кількістю учасників дозволяють покеристу-початківцю сформувати солідний банкрол. І все це без внесення власних коштів і з мінімальним виснаженням нервової системи.

Кожен гравець, який хоча б одного разу зіграв у фрірол, знає – публікації пароля в соцмережах і на тематичних форумах допомагають удосконалити скіл і почати грати платні турніри на зовсім іншому рівні. А враховуючи бездоганний функціонал клієнта Старзів, практикувати гру саме в цьому румі буде однозначно правильним рішенням для новачка.

Поширені запитання
👀Для чого Pokerstars ставить пароль на фріроли?

Найчастіше запаролені турніри проходять під спонсорством партнерів руму. Це робиться для того, щоб обмежити кількість учасників. Від числа гравців залежить і розмір нагороди.

📢У якій соціальній мережі можна знайти паролі на фріроли PokerStars?

В офіційній групі ініціатора безкоштовної події у Twitter та Facebook, або його каналах у Viber/Telegram.

⌚Коли публікуються паролі на фріроли для руму ПокерСтарс?

Все залежить від політики організатора івенту. Зазвичай пін-коди стають доступними в день проведення фріролу, а буває, що їх викладають лише за кілька хвилин до старту.