Гальфонд продовжує лідирувати в батлі проти Корнута

Корнут та Гальфонд

Ченс Корнут - черговий покерист, який намагається обіграти Гальфонда в його ж челенджі. Поки що йому це не зовсім вдається, як втім і попереднім гравцям. На даний момент у Гальфонда комфортний відрив 554 000$, який буде дуже важко скоротити Корнуту.

Але не варто так швидко скидати з рахунків досвідченого Ченса Корнута, адже це PLO, а в цій дисципліні трапляється різне. До того ж, попереду у спортсменів ще 10 000 роздач на високих лімітах, які можуть змінити розстановку сил.

Читати також: У Ченса Корнута народилася дочка

Спочатку батл повинен був проходити в покер-румі Гальфонда: RIO Poker, але через те, що Run It Once недоступний в США, покеристи грають на Wsop.com. У разі свого програшу Корнут втрачає менше, ніж Гальфонд. Йому доведеться заплатити лише 250 000$, а ось якщо переможцем стане все-таки Корнут - Гальфонду доведеться розщедритися на 1 мільйон доларів.

Результати останніх сесій

Подивившись на результати останніх сесій, можна сказати, що не відбулося нічого несподіваного. Дистанція між гравцями зберігається і Гальфонд продовжує впевнено йти до перемоги.

12 січня Корнут вийшов переможцем з плюсом на 76 000$, а ось в середу і четвер тріумфатором залишився Гальфонд: +46 000$ і +40 000$. Загальний відрив: +554 500$.

Для того, щоб вийти переможцем з цієї дуелі, майстерності Корнутa буде недостатньо. Йому знадобиться та сама удача, яка може змінити результат будь-якого протистояння в картковій грі, в тому числі і в покері.

Ченсу потрібно вигравати в середньому 60$ за кожну здану руку, щоб стати переможцем. Це зробити дуже нелегко, навіть проти випадкового противника, а вже тим більше проти Філа Гальфонда. Як ви вважаєте, чи зможе Ченс Корнут обіграти свого суперника?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.