Гаррет Адельштейн: «Роббі шахраювала і я не поверну їй гроші»


Історія зі скандалом, який стався ще у вересні минулого року, засяяла новими фарбами. Минулого матеріалу ми розповідали про передбачуване шахрайство американської покеристі Роббі Лью.

Її звинуватили у нечесній грі та змові з дилером з метою особистого збагачення. Звинуватив її інший американський покерист Гаррет Адельштейн, який брав участь у цій доленосній роздачі.

Далі почали відбуватися доволі цікаві події. Роббі погодилася повернути Гаретту його програні гроші, проте не визнала свого шахрайства, що викликало ще більше запитань.

Читати також: У США батько та його сини звинувачуються у лотерейному шахрайстві

У покерної спільноти було багато сумнівів щодо чесності Лью, оскільки у дилера, який здавав карти, було кримінальне минуле. Та й навіщо Роббі віддавати свій виграш, якщо вона має рацію?

Все різко змінилося, коли покеристка успішно пройшла детектор брехні та зуміла відновити свою репутацію. Адельштейн, своєю чергою, зберігав мовчання донедавна. На одному з покерних подкастів Гаррет Адельштейн та Дуглас Полк почали обговорювати цю тему.

Протягом останніх півроку багато членів спільноти закликали Гаррета повернути гроші їхньому законному власнику, незважаючи на той факт, що Лью та Адельштейн домовилися, що останній пожертвує ці гроші на благодійність. Полк запитав, чи збирається гравець повернути гроші Роббі Лью.

«Ні, я не поверну гроші Роббі, і крапка. Я повністю впевнений, що мене обдурили у цій роздачі» – заявив Адельштейн.

Також гравець попросив тих, хто підтримає Роббі поставити себе на його місце і подумати про те, як вони відреагували, якби були впевнені, що стали жертвою шахраїв. У будь-якому разі, від своїх слів Гаррет не відмовляється.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.