Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Катарський покерист обіграв всіх зіркових гравців у фіналі Big Game

Катарський чемпіон на ПатіПокер

В регулярній сітці турнірів ПатіПокер одним з найпрестижніших івентів є Big Game з бай-іноу 5 200$. Після внесення бай-іну покеристи борються за великий призовий фонд 500 000$.

Черговий такий турнір пройшов в неділю 4 жовтня. Навіть після завершення серії WPT, ПатіПокер залишили формат гри з реальними іменами замість ніків.

Спортсмени почали гру ввечері неділі, а завершили рано вранці в понеділок. За цей час поле учасників турніру скоротилося з 101-го до 9-ти. Не дійшли до фінального столу, але потрапили в призи такі гравці:

  • Конор Бересфорд (14-е місце і 10 000$)
  • Стів О'Двайер (13-е місце і 10 000$)
  • Андрій Новак (10-е місце і 12 500$)

Якщо говорити про фінальний стіл, то перше, що можна сказати: за ним зіграло багато відомих покеристів. Першою гру покинула чарівний амбасадор PartyPoker Крістен Бікнелл. Дівчина завершила гру на дев'ятому місці і забрала 15 000$ призових.

Читати також: Роб Йонг розповів про нові кеш-столи Railbird на PartyPoker

Слідом за нею відпочивати відправився російський хайролер Артур Мартиросян. Останнім часом ми звикли бачити Артура в трійці фіналістів престижних турнірів, але в цей раз він обмежився лише восьмим місцем і 17 750$ вирушили в його касу.

Ще один амбасадор ПатіПокер Людовик Гейліх зайняв 5-е місце, яке принесло йому 32 500$. Далі Домінік Ніцше зупинився на четвертому місці і втратив шанси виграти турнір.

Фінальний хедз-ап вийшов досить несподіваним, так як в нього вийшли два маловідомих покериста. Свен Йоаким і Маянк Сахена. Переможцем цієї битви став Маянк з екзотичної для покеру країни: Катару. За перше місце Сахен отримав 119 000$ і це стало його особистим рекордом.

Результати Big Game на ПатіПокер

Big Game на ПатіПокер

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.