Михайло Гутий: «Дуже приємно, коли в рідній країні модно грати в покер»

Михайло Гутий 2018

Михайло Гутий – успішний український покерист, який восени 2018-го завоював у Розвадові золотий браслет для своєї країни. На його рахунку більше 440 000$ виграних призових в офлайні, а на WSOPE 2018 Михайло шість разів потрапляв у гроші.
Тієї ж осені ми поспілкувалися з Михайлом і він розповів про свої враження від перемоги і дав поради для початківців у покері. Редакція Cardmates переклала це інтерв'ю для наших україномовних користувачів.

Михайло, вітаємо з успішним результатом на WSOPE. Розкажіть нашим читачам, як для Вас складався турнір?

Спасибі. Коли ти виграєш турнір, він по-іншому як чудово не може складатися :) Я до двох столів увесь час ішов чіплідером, але потім нічого не заходило. Профолдив уже на великих блайндах і на фіналку вийшов мало не найкоротшим. Далі карта почала заходити в потрібний момент і вдавалося підтримувати стек, поки інші шорти вилітали.

Яка роздача, на Вашу думку, стала ключовою у переможному для Вас браслетному івенті?

Думаю, що такою роздачею можна назвати той момент, коли я зайшов у гру з 5-5 проти A-4 в 4-максі. Після цього я одразу перетворився з коротуна у чіплідера і тут же подумав, що можу і виграти :) Так і сталося.

Михайло Гутий 2018

Скільки всього турнірів зіграли в Розвадові?

Навіть не знаю, але з урахуванням того, що був там майже місяць – дуже багато.

Просто зараз у Києві розпал серії UA Millions і нарешті великий покер повернувся в столицю. Які у Вас враження від цього покерного фестивалю?

До Києва тільки приїхав, сьогодні піду на Bounty-турнір, який починається о 19:00. Але цей UA Millions стане для мене вже п'ятим. Завжди все подобалося, дуже приємно, коли модно грати в покер у рідній країні.

Михайло, велике спасибі, що знайшли для нас час! І наостанок, щоб Ви порадили гравцям?

Початківцям покеристам? Хмм, напевно, не починати. Але, думаю, що вам такий варіант не підійде :) Створити банкрол і грати відповідно до своїх коштів. Намагатися працювати над грою, так як є достатньо навчальних матеріалів навіть у вільному доступі. Не зупинятися на досягнутому і поступово намагатися підніматися лімітами.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (1)
Україна Roman1995 Експерт
Експерт


0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.