Міс PokerMatch отримала 180 000₴ за перемогу в Кубку Хмельницького

Мисс PokerMatch Иванна Соя

У топовому українському покер-румі ПокерМатч триває велика серія "Кубок України з онлайн-покеру". Зараз проходить уже четвертий тиждень покерного фестивалю, який зібрав понад 50 000 входів. Серед учасників є і Міс ПокерМатч Іванна Соя, якій вдалося роздобути престижний кубок.

Разом з кубком Іванна отримала найбільші призові у своїй кар'єрі. Перше місце в Кубку Хмельницького з призовим фондом 1 мільйон гривень принесло їй 180 000₴. У Іванни до цього було вже 4 медалі з різних серій ПокерМатч, але кубок дівчина виграла вперше.

«Перед турніром у мене було передчуття. Весь тиждень траплялося на очі число 22 і я була впевнена, що 22 листопада відбудеться щось дуже хороше. Навіть придбала кілька лотерейних квитків, але вони не зіграли, зате я стала переможницею великого турніру на ПокерМатч, що набагато цінніше!», - розповіла Іванна Соя.

Для перемоги в Кубку Хмельницького Іванні потрібен був лише один вхід, а ключовою дівчина вважає роздачу в топ-40. На рівері у Іванни закрився старший фул-хаус, що дозволило обіграти опонента з молодшим фул-хаусом.

Читати також: «Зимовий спринт» на Pokermatch: 3 300 000₴ для гравців кеш-столів

У топ-3 Міс ПокерМатч пропонувала фіналістам поділити призові, але один з її опонентів навідріз відмовився і написав, що хоче кубок. За підсумками турніру і кубок і найбільші призові дісталися саме Іванні Сої. В останній роздачі дівчина зібрала стріт зі флопа, який приніс їй перемогу в турнірі.

Кубок України з онлайн-покеру триває і зіграти в престижних кубках можна аж до 29 листопада. З повним розкладом серії можна ознайомитися на офіційному сайті ПокерМатч.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.