Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ольга Єрмольчева виграла Ladies Championship

Ольга Єрмольчева 2023

Ольга Єрмольчева продовжує свою гру на Світовій серії покеру. 4 червня в українки вже був перший турнірний здобуток на WSOP 2023: 19 місце в турнірі Deep Stack WSOP #11 за 600$. За цей результат Оля отримала 13 438$ призових.

Перемога в Ladies Championship

Сьогодні вранці у Олі ще один успішний результат у Лас-Вегасі. Жіночий турнір у The Orleans Poker Room зібрав 110 входів, всі учасниці змагались за призовий фонд 50 000$.

На початку турніру Єрмольчева набила 7 стартових стеків, але через деякий час вилетіла з турніру. Ось що про це каже Оля в своєму Телеграм-каналі:

«В обідню перерву зʼїла стейк, випила коктейль, щоб якось вгамувати біль після втрати середнього стека на фіналку. Потім сіла в Макс лейт рег на 7,5 ВБ (30к). Через півгодини мій стек був уже 420 000 при середньому 183 000. Я ж кажу, жіночий покер жорстокий і безпощадний»

Далі Оля продовжила свій турнірний шлях і врешті решт дійшла до хедз-апу. Перед початком фінального двобою запропонувала суперниці поділити, але дівчина відмовилась:

«Запропонувала їй 350$ (за перше 14350). Вона сказала, що буде боротися. Максимальна повага!»

В результаті Єрмольчева обіграла свою опонентку та стала чемпіонкою турніру. В останній роздачі івенту А-4 принесли Олі перемогу:

Ladies Championship

За перше місце Оля отримала 14 350$.​ Вітаємо українку з перемогою!

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (2)
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

Вогогь . Зірка України ! 

0 відповідей
Україна Everlest Еліта
Еліта

красива, талановита і просто гарна людина!Вітаємо.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.