Ольга Єрмольчева виграла Ladies Championship

Ольга Єрмольчева 2023

Ольга Єрмольчева продовжує свою гру на Світовій серії покеру. 4 червня в українки вже був перший турнірний здобуток на WSOP 2023: 19 місце в турнірі Deep Stack WSOP #11 за 600$. За цей результат Оля отримала 13 438$ призових.

Перемога в Ladies Championship

Сьогодні вранці у Олі ще один успішний результат у Лас-Вегасі. Жіночий турнір у The Orleans Poker Room зібрав 110 входів, всі учасниці змагались за призовий фонд 50 000$.

На початку турніру Єрмольчева набила 7 стартових стеків, але через деякий час вилетіла з турніру. Ось що про це каже Оля в своєму Телеграм-каналі:

«В обідню перерву зʼїла стейк, випила коктейль, щоб якось вгамувати біль після втрати середнього стека на фіналку. Потім сіла в Макс лейт рег на 7,5 ВБ (30к). Через півгодини мій стек був уже 420 000 при середньому 183 000. Я ж кажу, жіночий покер жорстокий і безпощадний»

Далі Оля продовжила свій турнірний шлях і врешті решт дійшла до хедз-апу. Перед початком фінального двобою запропонувала суперниці поділити, але дівчина відмовилась:

«Запропонувала їй 350$ (за перше 14350). Вона сказала, що буде боротися. Максимальна повага!»

В результаті Єрмольчева обіграла свою опонентку та стала чемпіонкою турніру. В останній роздачі івенту А-4 принесли Олі перемогу:

Ladies Championship

За перше місце Оля отримала 14 350$.​ Вітаємо українку з перемогою!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (2)
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

Вогогь . Зірка України ! 

0 відповідей
Україна Everlest Еліта
Еліта

красива, талановита і просто гарна людина!Вітаємо.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.