Покерист із Києва підійшов близько до свого першого браслета WSOP

​Російська військова агресія на території України спонукає безліч українців у всьому світі говорити про це публічно та привертати до цієї проблеми увагу світової спільноти.

Покер не став винятком, багато українців та гравців українського походження нагадують про біду, яка сталася в їх рідній країні, а також присвячують Україні свої перемоги.

Днями в одному з казино Лас-Вегаса пройшов турнір, де американець Гарі Гельман, родом з України, здобув для своєї країни перемогу в турнірі PokerNews Cup і заробив 202 720$.

Українці продовжують пробиватися в ITM турнірів WSOP 2022. У рамках Всесвітньої покерної серії завершився турнір WSOP 2022 Event #47: SENIORS No-Limit Hold'em Championship з бай-іном в 1 000$. Фішка даного івента в тому, що брати участь у турнірі можуть лише покеристи похилого віку.

Читати також: Українець Владислав Мартиненко потрапив за фінальний стіл Super Million$

Незважаючи на основну умову турніру (учасники мають бути старшими за 60), турнір показав високу явку в 7 188 входів. Завдяки такому показнику призовий фонд івента досяг позначки в цілих 6 397 320$.

Серед гравців цього турніру помітили покериста у мальовничій футболці "Мрію не знищити". Цим покеристом виявився український гравець із Києва Валерій Лубенець. Киянин зумів подолати величезну поляну гравців у п'ятиденному турнірі, проте не прорвався до фінального столу. Валерій посів 18 місце і заробив 27 270$.

Щодо чемпіона, то ним став американський покерист Ерік Смідінгер, який отримав вражаючу виплату в розмірі 694 900$. Ранер-апом турніру виявився також гравець із США Бен Сарнофф із призовими 429 420$. Майже всі гравці фінального столу, за винятком італійця Бьяджо Морчіано на четвертому місці з виплатою 244 660$, були американцями.

Результати фінального столу турніру WSOP 2022 Event #47: 1 000$ SENIORS No-Limit Hold’em Championship:

МісцеПокеристПризові
1Ерік Смідінгер694 909$
2Бен Сарнофф429 420$
3Чарльз Мітчелл
323 057$
4Бьяджо Морчіано244 660$
5Кеті Ліберт186 540$

Результат турніру вирішився префлоп олл-іном від Бена Сарноффа з A♥-K♥ проти Еріка Смідінгера з 8♠-8♥. На дошку поклали такі карти: Q♦-6♣-4♦-7♥-J♦ та Смідінгер отримав свій омріяний браслет в івенті для пенсіонерів.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.