PokerMatch кардинально змінили свою систему рейкбеку

Вже ні для кого не секрет, що починаючи з 15-го листопада український покер-рум PokerMatch перейде у велику мережу покеру iPoker і в рамках такого великого злиття для покеристів були приготовані приємні подарунки.

Днями ми вже писали докладно про акцію Welcome Missions, в рамках якої, виконуючи легкі завдання, можна отримати додаткові призи на суму в 50€. Крім цього є безліч цікавих плюшок, про які також було сказано раніше.

Звичайно ж, злиття з iPoker Network викличе безліч змін у зовнішньому оформленні, механіці роботи, а також галявині покер-руму. Майже всі сегменти покерної кімнати будуть значно підкориговані.

Читати також: PokerMatch остаточно перейде в мережу iPoker вже цього місяця

Зміни торкнуться і системи рейкбеку покер-руму. Завдяки оновленню програми лояльності у гравців ПокерМатч з'явиться унікальна можливість отримувати до 100% рейкбеку.

Рік тому в покерній кімнаті вже змінювали умови рейкбеку, зробивши їх трохи вигіднішими, проте останні апдейти не йдуть у жодне порівняння з тими оновленнями. Раніше для отримання кешбеку на PokerMatch необхідно було награвати багато VIP-балів, завдяки якому протягом трьох місяців можна було перейти на наступний рівень рейкбеку.

Тепер перехід на нові рівні буде щомісячним, а вимоги щодо накопичених балів – суттєво знижено. Тепер бали рейкбека будуть називатися Status Points (SP) і покерист отримуватиме по 100SP за кожне 1€ награного рейка. В цілому співвідношення необхідного накопиченого рейка до відсотка рейкбеку виглядає так:

Сумма рейку для нового рівняНазва рівняПриблизний відсоток рейкбеку
0€Iron5%
20€Bronze10%
50€Silver15%
150€Gold20%
500€Platinum25%
1 250€Diamond30%
3 750€PokerMatch Elite37,5%

​Більше того, при отриманні стандартного рейкбеку у гравців також буде доступне унікальне "Колесо удачі" з випадковими призами. Серед цих призів може бути 100% кешбек.


Щоб обміняти бали на кешбек, потрібно зайти в розділ "Мій обліковий запис" і перейти у вкладку "Обмін балів". Що стосується "Колеса удачі", то про його наявність інформуватиме іконка у правому верхньому кутку екрану.

При переході на нову програму лояльності – старі VIP-рівні будуть конвертовані у нові статуси системи рейкбеку мережі iPoker. Награвши 370 000SP за один місяць, можна відразу отримати максимальний рівень під назвою PokerMatch Elite. Конвертація на нові рівні виглядає так:

  • Рівень Iron – за наявності 2-го VIP рівня.​
  • Рівень Bronze – за наявності 3-го VIP рівня.
  • Рівень Silver - за наявності 4-го VIP-рівня.
  • Рівень Gold – за наявності 5-го VIP рівня.
  • Рівень Platinum – за наявності 6-го VIP рівня.
  • Рівень Diamond – за наявності 7-го VIP рівня.
  • Рівень PokerMatch Elite – за наявності 8-го та 9-го VIP-рівня.

Якщо гравець мав 10-й VIP-рівень на ПокерМатч – його рівень так і залишається 10-м на тих же умовах, на яких він був даний. Усі старі ВІП-статуси будуть конвертовані на нові рівні до кінця цього року, а повноцінно система рейкбеку запрацює вже з 1 січня наступного року. Удачі за столами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.