Позиція кат-оф

Кат-оф

Кат-оф – позиція гравця, яка знаходиться праворуч від батона. Вона називається саме так, тому що з англійської мови це слово перекладається як «відрізати», «ізолювати». Тобто з кат-оф добре «ізолювати» опонентів, які знаходяться на більш ранніх позиціях.

Переваги позиції кат-оф

Розгляньмо порядок позицій за столом в Texas Hold'em. Спочатку йде малий блайнд (МБ), потім великий блайнд (ВБ), далі УТГ, кат-оф та батон. Якщо за столом знаходиться більше ніж п'ять гравців, тоді інші учасники розміщуються між УТГ і кат-офом. Кнопка "батон" переміщається у кожній роздачі, тому позиції гравців будуть змінюватися. 

Отже, у гравця на кат-офі є сильна тактична перевага, оскільки він бачить рішення опонентів, які сидять на більш ранніх позиціях. Після того, як дилер роздав усім по 2 карти, починається раунд ставок і першим рішення приймає УТГ, у якого є можливість сфолдити, зробити кол або рейз. Якщо ви розігруєте руку на кат-офі, а інші гравці – сфолдили, то ви можете зробити кол або рейз, у такий спосіб демонструючи силу і підвищуючи ймовірність того, що батон, МБ і ВБ теж скинуть карти у пас. Таким чином, ви можете красти блайнди. Ви також можете блефувати, розігруючи стартову руку, яка покращиться на постфлопі. Щодо якості позиції, то вона поступається тільки батону і вважається однією з найприбутковіших.

Підсумуймо можливості позиції кат-оф: 

  • Атака з сильною рукою.
  • Крадіжка блайндів (стіл).
  • Застосування блефу для розіграшу руки, яка покращиться на постфлопі.

Варто звернути увагу на те, що досвідчені гравці вже знають, що рейз з пізніх позицій не завжди свідчить про наявність сильної руки, а тому усвідомлюють, що ви можете стілити блайнди й розігрувати маргінальну руку, особливо в турнірних іграх. Будьте готові до того, що ваші опоненти почнуть підвищувати ваші ставки, особливо якщо у вас репутація агресивного гравця.

Діапазон рук для розіграшу на позиції кат-оф

Як ми вже з'ясували, кат-оф вважається однією з прибуткових позицій, тому має широкий діапазон карт для розіграшу. Розгляньмо, які карти входять в цей діапазон:

  • Кишенькові пари.
  • Одномасні тузи типу Ах (вони входять в категорію досить перспективних карт).
  • Різномасті тузи (необхідно враховувати стиль гри опонентів, тому що ці карти не рахуються настільки сильними).
  • Одномасні конектори (їх вигідно розігрувати, оскільки з ними ви отримуєте можливість завершити стріт або флеш).
  • Карти високого рангу, такі як тузи, королі, дами, валети та десятки (як одномасні, так і різномасні).

Слід відзначити, що, попри всі переваги цієї позиції, не потрібно входити в гру зі слабкими руками, тому що вони істотно зменшать шанси на перемогу. Якщо ваш блеф не спрацює, то доведеться йти до шоудауна, на якому ймовірність на перемогу зі слабкою рукою вкрай мала. Звичайно ж, ви можете сфолдити, але, так чи інакше, втратите гроші. Тому, опинившись на позиції кат-оф, користуйтеся її перевагами правильно, і тоді ви помітите, як збільшується ваш прибуток.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
iGaming експерт на Cardmates
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.