Стріт-дро

Стріт-дро

Стріт-дро – це незавершена комбінація, якій не вистачає однієї карти для того, щоб утворився стріт. У Limit Texas Hold'em стріт-дро вважається сильною комбінацією. Стріт-дро буває двох видів:

  • Двостороннє стріт-дро (open ended-straight draw)​
  • Гатшот (gutshot)

Двостороннє стріт-дро – комбінація з 4-х карт, що йдуть послідовно (будь-якої масті), якій не вистачає 2-х карт, аби утворився стріт. Наприклад, у вас є 6♠ 7♣ 8♥ 9♠, і, щоб зібрати стріт, вам потрібна будь-яка 5 або 10.

Гатшот – комбінація з 4-х карт, в якій для стріта не вистачає однієї карти будь-якої масті. Наприклад, у вас 5♠ 6♣ 8♥ 9♠, тому вам потрібна будь-яка 7, щоб закрився стріт.

При двосторонньому стріт-дро ви маєте 8 аутів на стріт. Якщо на флопі ви потрапляєте у двосторонній стріт-дро, то ваші шанси на посилення руки на тьорні й рівері складають приблизно 2,2 до 1 (31.5%).

Ваша рука буде сильнішою, якщо в ній є додаткове велью, таке як пара і/або оверкарти, потенціал на бекдорний флеш-дро і т.д. Наприклад, у вас A♠ 4♠, на флопі 6♦ 5♠ 3♥, це дає вам двосторонній стріт-дро (8 аутів), оверкарти (3 аути) і бекдорний флеш-дро (1 аут).

Маючи такий флоп ви отримуєте 12 аутів (45%) на покращення руки (як мінімум до пари). Або у вас J♠ T♠, на флопі 9♣ 8♠ 3♦, що дає вам двосторонній стріт-дро (8 аутів), бекдорний флеш-дро (1 аут) та 2 оверкарти (6 аутів).

Флоп приносить вам в цілому 15 аутів (54,1% на тьорні й рівері), але комфортно ви себе відчуєте в тому випадку, якщо зберете стріт.

Розігрувати чи не розігрувати дро?

Коли на флопі вам приходить стріт-дро, то ви хочете, щоб флоп був повністю різномасним. Кожен раз, коли на флопі будуть випадати 2 одномасні карти, вам доведеться виключати 2 аути на користь флеша. Якщо на флопі 2 одномасні карти й розгорівся справжній екшн, варто фолдити стріт-дро, оскільки ваші опоненти можуть мати інші покерні комбінації (сет, дві пари та флеш-дро).

У більшості випадків, коли на флопі ви збираєте двосторонній стріт-дро (за умови, що флоп різномасний), у вас будуть правильні пот-одси на дро. Але є ряд винятків, на які варто звернути увагу:

  • На флопі випадає пара і розгорається інтенсивний екшен. Коли борд з відкритою парою (pair board), то вашим опонентам набагато легше зібрати фул-хаус.​
  • Ви в хедз-апі й у вас немає пари або двох оверкарт до флопу. Банк не дасть вам достатньо шансів, щоб зробити кол. Можливо, в цій ситуації варто спробувати застосувати напівблеф, але не чекайте і не зрівнюйте ставки (кол) увесь час до ріверу.

Наприклад, у вас 5♠ 4♠, а флоп складається з J♠ 7♥ 6♣. Це дає вам двосторонній стріт-дро, але його слід розігрувати як гатшот (4 аути на перемогу), оскільки впевнено ви себе будете почувати тільки, якщо випаде 3, тому що 8 може закрити стріти старшим (сильнішим) рукам.

Двосторонній стріт-дро з використанням однієї кишенькової карти

Сюди відносяться такі типи флопів, які не настільки сильні, як ті, де ви зможете пустити в дію свої дві закриті карти. Причина цього полягає в тому, що вашим опонентам очевидна ймовірність утворення стріта, а хтось, можливо, уже зібрав стріт на флопі.

Також є висока ймовірність того, що ви будете ділити банк, якщо зберете стріт. Екшен також вщухає тоді, коли випадає четверта карта стріта – в цій ситуації буде складно проплатити ставку, навіть якщо у вас найкраща рука.

Гатшот стріт-дро

Це такий тип дро, який дає вам тільки 1 карту на стріт і 4 аути загалом. Тут шанси складають приблизно 11 до 1 на покращення руки на тьорні. Ця рука досить сильна, якщо є додаткове велью, таке як дві оверкати. Наявність K♠ Q♠ на флопі, що складається з T♠ 9♣ 6♦, вважається досить сильним дро – гатшот стріт-дро до натсу (4 аути), 2 оверкарти (6 аутів, але остерігайтеся можливого стріта, якщо випаде дама) і потенційний бекдорний флеш (1 аут).

В хедз-апі таку руку варто розігрувати агресивно. Як правило, у вас не буде достатніх пот-одсів на розіграш, маючи тільки гатшот стріт-дро, окрім випадків, коли банк підвищувався до флопу. Але якщо багато зрівнювали до флопу, то на флопі можна розігрувати дро, але робити це тільки в тому випадку, якщо ви "тягнете" дро до натсового стріта.

Наприклад: ви рейзите з AQs (одномасними) і ваш рейз зрівнюють 4 опоненти, на флопі випадає K-T-3 (в банку 10 маленьких ставок). Ви робите чек, а опонент, що сидить за вами – робить ставку, і ще кілька гравців роблять кол між вами та бетором (хто робить ставку). У такому випадку пот-одси дозволяють зрівнювати ставку в надії, що випаде валет, який принесе вам натсовий стріт.

Ваші шанси складають приблизно 11 до 1 на покращення руки на тьорні (8,7%), але банк достатньо великий для того, щоб зробити правильний кол.

Якщо ви хочете "тягнути" гатшот, тоді практично завжди потрібно фолдити, якщо існує ризик, що хтось зробить рейз після вас.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Schneider Редактор
Редактор

Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.