Визначився чемпіон Головної Події Blowout на PokerStars

Blowout на PokerStars

Менш, ніж за три години, визначився переможець фінального столу Мейн Івенту Blowout на PokerStars. Тріумфатором став чіплідер другого дня гравець з ніком "arbaarba", якому дісталися найбільші призові.

Подія зібрала 6 922 входів і в турнірі сформувався призовий фонд 6 922 000$. Левова частка призових була виплачена за фінальним столом, в який пройшли найсильніші.

Читати також: Blowout Series: "hello_totti" виграв хайролерський турнір за 5 200$

"Arbaarba" кілька разів перемагав у великих турнірах на Старзах, включаючи перемогу в Big 55$. У Мейн івенті Big Blowout в топ-3 гравці уклали угоду, згідно з якою призові розподілилися наступним чином:

  • "Fviana" – 771 415$
  • "Arbaarba" – 739 976$
  • "Thx4urm0n3y" – 646 189$

Найбільше грошей отримав бразилець "fviana", так як він був чіп-лідером під час обговорення угоди. За всю свою кар'єру Віана виграв більше 5 600 000$ в онлайн-турнірах з помітними результатами під час SCOOP, а зовсім недавно - в Гранд-фіналі Stadium Series Freezeout за 5 200$ (721 235$).

"Thx4urm0n3y" був третім гравцем, які брали участь в угоді і канадець завершив турнір на третьому місці. Переможцем івенту став литовець "arbaarba", але через угоду він отримав менше, ніж бразилець, який посів друге місце.

Найбільше пощастило покеристу з ніком "Mr.Havener". Бразильський гравець відібрався в турнір за 1 050$ за допомогою фріролу і зайняв в Головній Події 6 місце. Не вклавши ні копійки, бразилець заробив 167 360$.

Результати Мейн Івенту Blowout

Мейн Івент Blowout

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.