Як вивести гроші з ПокерСтарс в Україні

Результатом вдалої гри в будь-якому покер-румі є профіт, і якщо ви – успішний гравець, рано чи пізно перед вами постане питання виведення своїх коштів з покерної кімнати. Як же зробити це швидко та без жодних проблем на PokerStars? Насправді, тут немає нічого складного, і зараз ви самі в цьому переконаєтесь 😉.

Усі фінансові операції на ПокерСтарс здійснюються в розділі "Каса" або ж "Cashier" (в англомовній версії клієнта). Хто не знає – це щось на кшталт окремого кабінету користувача, де ви ще можете переглянути доступні валюти для гри в румі, історію транзакцій, а також свій поточний баланс. Немає потреби відкривати десяток вкладок, адже все зібрано в одному місці.

Зручно також і те, що касовий апарат інтегровано в ігровий софт – це вирішує проблему блокування ресурсу інтернет-провайдерами. Система не переводить гравців у браузер, а запускає касу у вигляді діалогового вікна, тому вам не доведеться шукати дзеркала (чи інші способи обходу санкцій), щоб оформити заявку на кешаут. 

Як вивести гроші з ПокерСтарс: покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Авторизуємось в клієнті PokerStars (або на офіційному сайті) та заходимо в меню "Каса" – цю кнопку бірюзового кольору помітно здалеку, тому шанси пройти повз неї просто мінімальні 😅. 

каса PokerStars

Крок 2
Крок 2

Нас цікавить вкладка "Вивести кошти" – натискаємо.


На екрані з’явиться форма, де необхідно вписати суму, яку ви плануєте поставити на кешаут. Звернуть увагу, що система в тому числі відображає доступний для виведення баланс, який може відрізнятися від загального.

Крок 3
Крок 3

Перевіряємо правильність суми та натискаємо "Далі". Обираємо метод для здійснення операції, підтверджуємо свою заявку, клікнувши на зелену кнопку "Вивести кошти".

Після цього ваш запит на виведення коштів буде відправлений в обробку, а ви отримаєте підтвердження кожної виконаної транзакції за вашим PokerStars-рахунком (листом на електронну пошту). Задля безпеки завжди звіряйте дані про переміщення коштів із цими повідомленнями.

Політика виведення коштів у румі PokerStars

Перед подачею відповідної заявки, зверніть увагу на те, що кешаут на Покер Страс має певні особливості:

Правило #1
Правило #1

Насамперед кошти будуть виводитися тими способами, якими вони були зараховані раніше, тобто при депозиті. Якщо ви поповнювали рахунок, використовуючи різні сервіси, то гроші спочатку необхідно вивести за допомогою найдавнішого методу платежу, а потім можна перейти до останніх використаних методів та/або нових гаманців (в разі потреби).

Правило #2
Правило #2

Виведення коштів у покер-румі можна замовити не раніше, ніж через 48 години з моменту останнього депозиту.

Правило #3
Правило #3

Для кожної країни діє певний перелік доступних методів депозиту/кешауту з покерної кімнати. Тобто, способи платежу для гравців з різних країн будуть відрізнятись. Актуальні конкретно для вас варіанти будуть активні в Касі.

Така політика Старзів щодо виведення коштів спрямована на захист гравців покер-руму від шахрайства, а також, щоб запобігти можливості зговору між користувачами. Більш детальну інформацію по цій тему можна знайти на офіційному сайті pokerstars.com.

Доступні способи кешауту для гравців з України

Отож, як вивести кошти з ПокерСтарс покеристу з України? Користувачі можуть використовувати наступні платіжні методи:

  • банківські карти Mastercard та Visa (з підтримкою CFT)
  • електронний переказ
  • NETELLER
  • Skrill та Skrill 1-Tap (функція для здійснення оплати одним натисканням)
  • WebMoney
  • ecoPayz
  • Apple Pay
Це ще не все!
Це ще не все!

Українці також мають можливість скористатися більш звичним для них методом і вивести свої виграші через ПриватБанк.

Функціонал мобільного клієнта PokerStars дозволяє оформлювати кешаути, однак список доступних методів у ньому значно менший. Враховуйте цей нюанс.

Ліміти на виведення виграшів на Покер Старс

Min та Max обмеження на суму виведення відрізняється для кожного конкретного сервісу. У більшості випадків мінімалка становить 10$. Граничні межі встановлює платіжна система, а не покер-рум. Поточні ліміти будуть відображатись в Касі, після того, як ви оберете спосіб здійснення операції.

Терміни обробки кешаут-заявок оператором

Обробка запиту на виведення грошових коштів з Покер Старс займає до 72 годин. За цей час технічний відділ руму перевірить всі дані, зокрема, чи була пройдена процедура верифікації. Якщо ні, будьте готові до того, що вашу заявку відхилять (або призупинять до моменту, поки ви не підтвердите свою особистість).

Платіжна системаТерміни обробки виведення коштів
NETELLERВід кількох хвилин (на основі попередніх депозитів) до 72 годин (на суму, що перевищує розмір раніше внесених коштів)
SkrillВід кількох хвилин (на основі попередніх депозитів) до 72 годин (на суму, що перевищує розмір раніше внесених коштів)
VISA з підтримкою CFTДо 72 годин + від 3 до 10 робочих днів для зарахування коштів
ПриватБанк До 72 годин
WebmoneyДо 72 годин
Прямі банківські переказиДо 72 годин + від 3 до 5 банківських днів для зарахування
Apple PayДо 72 годин
Електронні переказиДо 72 годин + від 3 до 5 банківських днів для зарахування
Важливий нюанс!
Важливий нюанс!

Термін виведення з моменту обробки запиту і до зарахування грошей на ваш особистий рахунок залежить, зокрема, і від платіжного методу, яким ви скористались. Електронні гаманці – найшвидший спосіб отримати свій виграш.

Якщо у вас виникнуть будь-які питаня щодо політики виведення коштів з PokerStars або вам знадобиться допомога у цій справі, варто звернутись до служби підтримки покер-руму, надіславши їм лист (розгорнутий та по можливості зі скріншотами) на електронну пошту за адресою: [email protected].

Досліджуй світ покеру разом із Cardmates
Досліджуй світ покеру разом із Cardmates

У нас на сайті є багато детальних матеріалів про топові покерні майданчики GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker та інші. Ми розповідаємо, як завантажити додатки на ПК чи смартфони, пояснюємо тонкощі верифікації та відіграшу бонусів. 

Покрокові гайди від нашої редакції допомагають оперативно вирішити будь-яке питання. Знайти потрібну статтю можна у розділі "Матеріали".

Поширені запитання
🕘Скільки часу має пройти від останнього депозиту для виведення коштів?

Кешаут в покер-румі можна замовити не раніше, ніж за 48 годин з моменту останнього поповнення рахунку.

💸Як вивести гроші з PokerStars на іншу карту?

Кошти можна вивести лише на ту карту, з якої ви раніше робили депозит.

⏳Які терміни обробки запиту на виведення коштів з ПС?

Оператор залишає за собою до 72 годин на підтвердження кешаут-заявки. А от терміни зарахування виграшу на вказаний вами рахунок залежать від обраної платіжної системи.

⌚Як швидко відбувається зарахування грошових коштів?

Для електронних гаманців – кілька хвилин; для прямого і електронного банківського переказу – до 5-7 робочих днів; для VISA і Entropay – до 3-5 робочих днів. В окремих випадках терміни можуть бути збільшені.


💰Яка максимальна і мінімальна сума депозиту?

Мінімальна сума депозиту на PokerStars – 10$ або еквівалент. Максимальна залежить від методу платежу, для більшості з них встановлено ліміт 1 000$ на добу (або еквівалент).

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.