Як втекти з мікролімітів: 5 порад для кеш-гравців

Прості поради для покерних гравців, які допоможуть вигравати більше в кеш-грі в онлайні

​Багатьом гравцям важко демонструвати хороші виграшні результати в кеш-іграх з малими ставками. Можливо, вони грають в нуль або навіть здатні грати в невеликий плюс. Але більшість людей хочуть отримувати великий виграш. Дійсно, для багатьох це і є головна причина гри. 

Ключ до досягнення цієї мети полягає в тому, щоб навчитися використовувати ті невеликі переваги, про які більшість людей не знають або застосовують їх недостатньо часто. У цій статті ми обговоримо п’ять простих стратегічних порад, які допоможуть збільшити ваш прибуток у кеш-іграх з низькими ставками, особливо в онлайні.

Не забувайте красти блайнди

Не забувайте красти блайнди: поради для кеш-гравців низьких лімітів

Більшість людей вважають, що вони добре справляються зі стіллом блайндів, але багато хто все одно втрачає багато чудових можливостей зробити це. Всім відомий факт, що батон і катофф будуть для вас найприбутковішими місцями за покерним столом. Тоді чому ж ви так часто не використовуєте цю перевагу на цих позиціях, коли перед вами всі фолдять?

Насправді, вам легко вдасться вкрасти блайнди з 30% або навіть 40% рук у типово-пасивних кеш-іграх з низькими ставками, в живій грі чи онлайн. Більшість опонентів просто дозволять вам забрати банк, а трибети будуть робити, лише якщо мають реально сильну руку. Або ще краще, вони вирішать підколоти вашу спробу крадіжки без позиції, й тоді ви зможете забрати ще більший банк за допомогою простої продовженої ставки на флопі та/або тьорні.

Суть полягає в тому, що крадіжка блайндів є дуже ефективним способом збільшити ваш прибуток у кеш-іграх з малими ставками. Переконайтеся, що ви рейзите всі ті руки, які хоча б трохи підходять для розіграшу.

Використовуйте другий барель

Другий барель: ефективна стратегія гри в покер за кеш-столами на мікролімітах

Ще одна ефективна стратегія в пасивних кеш-іграх на мікролімітах – це ставити контбет на флопі, а потім повторювати цю ставку знову на тьорні. Це також називають «другий барель».

Ця стратегія настільки ефективна, тому що багато людей на цих ставках грають у безлімітні кеш-ігри так, ніби це ігри з фіксованим лімітом. Тобто на флопі вони роблять кол, але якщо ви зможете продовжити це на тьорні з ще однією ставкою, тоді вони припустять, що ви налаштовані серйозно та дозволять вам отримати банк.

Це дуже ефективна стратегія, особливо проти слабких, тайтових опонентів, які не будуть колоти вас зі слабкими парами чи дро. Деякі гравці навіть скинуть невелику оверпару, якщо ви продовжите чинити такий тиск! Націлюйтеся на цих гравців частіше, роблячи ще одну продовжену ставку на тьорні.

Застосовуйте лайтовий трибет

Поради про стратегію лайтового 3-бету за кеш-столами на мікролімітах

Однією з найкращих стратегій проти тих самих слабких й тайтових опонентів є лайтовий 3-бет на префлопі. Під таким трибетом мається на увазі ререйз їхнього опен-рейзу з купою рук, які не є преміальними. Наприклад, одномастними конекторами, одномастними тузами та малими парами. Таке не варто робити з повним мотлохом, завжди потрібно мати якесь непогане еквіті.

Також подібне краще частіше робити в позиції. Це дозволяє контролювати темп роздачі, якщо опоненти вирішать зробити кол. Це також дозволяє отримувати більше велью-бетів, якщо вдається попасти в борд або блефувати, якщо буде відчуття, що суперники не впевнені у своїй руці.

Практикуйте блеф на рівері

Як використовувати блеф на рівері у кеш-грі на низьких лімітах

Знову ж таки, мішенню тут є слабкі тайтові опоненти, яких сьогодні часто можна побачити всюди в кеш-іграх з малими ставками, особливо онлайн. Багато гравців цієї категорії не люблять йти на шоудаун без сильної руки.

Показник WTSD% або «дійшов до шоудауна» має вирішальне значення, якщо це гра онлайн та ви використовуєте HUD. Heads-up Displays заборонені в деяких румах, тому переконайтеся, що ви робите багато нотаток про тенденції гри ваших опонентів. Якщо у суперника цей показник дорівнює 20 чи менше, це саме той тип гравця, проти якого потрібно більше блефувати на рівері. 

Однак важливо не робити цього щоразу, а також важливо переконатися, що ваша лінія розіграшу має певний сенс перед тим, як розпочати блеф на рівері. Під цим варто розуміти наступне: враховуючи ваші попередні дії в роздачі, потрібно знаходити такі споти, де у вас насправді досить часто можуть бути сильні готові руки.

Натан Вільямс
Натан Вільямс
Автор покерних бестселерів, блогер та контентмейкер. Один із найрезультативніших кеш-гравців на мікролімітах в історії онлайн-покера.

Рівер часто є спотом, де можна отримати велике велью. Не відмовляйтеся від банку, якщо ви граєте проти когось із цих байдужих типів, які, на вашу думку, можуть віддати вам фішки. Якщо ви знаєте, що не можете виграти на шоудауні, то іноді можна трохи ризикнути та зробити ставку (й частенько отримати гарний банк).

Додайте рейзи з дро

Розіграш дро-рук у грі в кеш на низьких лімітах

Останній спосіб трішки розширити свою гру та використовувати тенденції слабких опонентів, зокрема, це швидко розігрувати дро-руки. Тут ми говоримо про сильні дро, такі як двосторонні стріт-дро (8 аутів), флеш-дро (9 аутів) й навіть сильніші варіанти.

У вас вже є багато еквіті з цими руками, тому трохи частіше розігрувати їх так, ніби вони насправді натс – чудова стратегія. Один із найкращих способів зробити це – просто зробити рейз на флопі, а потім зробити ставку на будь-якому тьорні. Ця лінія розіграшу чинить величезний тиск на опонентів та справді змушує їх мати реально сильну руку, щоб продовжувати гру.

Знову ж таки, тут необхідно націлюватися на слабких, тайтових гравців. І цей пункт стосується майже всіх інших порад, розглянутих у цій статті.

На низьких лімітах все ще є багато «автоколерів» та не варто починати блефувати проти них.

Заключні думки

Різниця між найбільшими переможцями та всіма іншими на будь-якому ліміті часто зводиться до того, наскільки ефективно гравці використовують моменти, де можна отримати невелику перевагу. І насправді, це означає вигравати багато банків меншого розміру, за які ніхто інший не хоче боротися.

Більшість гравців знають, як грати з кишеньковими тузами на префлопі або як діяти після флопу із сетом. Але всі за столом отримують такі сильні руки з однаковою частотою в довгостроковій перспективі.

Ось що вміють найкращі гравці: вигравати більше банків зі своїми посередніми або навіть дуже слабкими руками. Вони роблять це, застосовуючи тиск на суперників у деяких ключових спотах, перелічених у цій статті.

За матеріалами pokernews.com

Ви поставили даному матеріалу оцінку 2 з 5:
Редакторка Cardmates з 2015 року.
Коментарі (3)
Україна Skazochnik
Без статусу

Дякую за єфективні поради. 

0 відповідей
Sobrat1g
Без статусу

Я б ще додав роботу над помилками і мітки гравців(особливо якщо катаєшь умовно якийсь ГГ)

0 відповідей
Україна lendelgoal Фанат
Фанат

Корисні та ефективні поради, але не всі підйдуть для МТТ

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.