Американка написала книгу "Покерний гід для жінок"

Аманда Ботфельд 2020

Погодьтеся, що жінки за покерним столом зустрічаються набагато рідше, ніж чоловіки. Тим не менш, є відомі жінки-покеристкі, які заробили мільйони доларів грою, а також покерні письменниці.

Сьогодні поговоримо про других, а саме про Аманду Ботфельд. Американка опублікувала нову книгу: "Покерний гід для жінок", яка здатна зацікавити не тільки жінок, а й чоловіків. Дана письменницька працю є не тільки розважальною літературою, а й інформативним путівником по світу покеру.

Читати також: Книга Марії Коннікової про блеф стала бестселером

Аманда Ботфельд – письменниця, а не професійна покеристка, тому в якості покерного експерта виступила амбасадор PartyPoker Крістен Бікнелл. В активі Бікнелл три золоті браслети WSOP, а також дівчина ставала кращою покеристкою три роки поспіль. Крістен в буквальному сенсі слова живе покером і дуже допомогла в написанні книги.

В якості експерта по розумінню мови тіла виступив колишній агент ФБР Джо Наварро, а доктор Тристаі Карднер допомогла письменниці розібратися у взаємозв'язку покеру і неврології.

"Покерний гід для жінок" – матеріал читабельний і легко засвоюваний, а також містить велику кількість зображень. В основному книга орієнтована на новачків покеру, але і любителям її буде також цікаво прочитати.

Книга стає своєрідним путівником по світу покеру, яка знайомить з основами покеру і допомагає новачкові швидше освоїтися. Ця книга може стати ідеальним подарунком для дівчат покеристів або дівчат, які хочуть почати грати в покер.

На додаток до тексту і зображень, Ботфельд також пропонує захоплюючі вікторини, які відносяться до кожної частини. Як сказано в описі: «Це читається як Cosmo», що досить точно. Книгу можна придбати вже зараз на Amazon за 15 доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.