Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Елі Елезра (Eli Elezra)

Елі Елезра
Елі Елезра (63 роки)
США
Чоловіча
24.11.1960
понад 3 500 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 024 574$ (1-е місце в NLH-турнірі за 10 000$ на WPT в 2004 році)
Головні досягнення:
4 браслети WSOP, 3 титули WPT
Можна знайти за ніком:
Wizard
Mr. Vegas

Професійний покерист Елі Елезра родом з Ізраїлю. З покером він познайомився ще в шкільні роки, проте спочатку не планував пов'язувати своє життя з цією грою

В юності Елезра хотів стати військовослужбовцем підрозділу спецназу. Після школи він відправився в армію, де добре зарекомендував себе. Майбутній покерист брав участь в бойових діях, в тому числі в Ліванській війні. До його жалю, в 1982 році він отримав важку травму ноги, а це означало, що його військова кар'єра підійшла до кінця.

Перебуваючи на відновленні в лікарні, Елі пристрастився до покеру і почав міркувати про плани щодо своєї майбутньої роботи.

Після реабілітації та догляду з армії, він відправився на Аляску, з метою заробітку великих грошей. Незважаючи на хороший дохід, фізична робота не приносила радості Елі, і він почав збирати гроші на відкриття власної справи.

У 1988 році Елезра усвідомив, що в Лас-Вегасі, іменованому містом гріхів, є багато можливостей і перспектив для амбітних підприємців, а це якраз те, що йому було потрібно. Згодом Елі перебрався туди, і його починання увінчалися успіхом.

Паралельно з «розкручуванням» свого бізнесу Елезра почав відвідувати казино та грав в покер, інвестуючи гроші в банкрол завдяки своїй процвітаючій справі. В кінці 90-х Елі досяг високого рівня гри і вже зміг брати участь у великих покерних турнірах. Незважаючи на те, що Елі вважає себе лише покерним аматором, він грає на професійному рівні і йому є чим похвалитися.

В цілому Елезра заробив понад 3 500 000$ в живих івентах. Його перший мільйонний виграш відбувся в 2004 році в турнірі No Limit Holdem за 10 000$ на WPT в Лас-Вегасі. До того ж, він є володарем чотирьох браслетів WSOP. Перша перемога Елі на WSOP датується 2007 роком в турнірі з Семикарткового стаду Hi-Low Split-8 or Better. Решту три браслети він отримав в 2013, 2015 і 2019 роках.

Елі Елезра добився добрих результатів в покері, однак він не застосовує до себе термін «спеціаліст». Перш за все, він талановитий підприємець, якому вдалося заробити мільйони доларів завдяки своєму бізнесу.

Елі Елезра

Цікаві факти про Елі Елезра:

  • Після завершення військової кар'єри Елі Елезра переїхав на Аляску і заробляв 8 000$ в місяць, займаючись чищенням риби. Він також працював водієм таксі та відкладав гроші на відкриття власного бізнесу.
  • Накопичивши достатньо грошей, покерист придбав фірму, яка спеціалізувалася на обробці фото та відеоматеріалів, а пізніше відкрив відеопрокат. Згодом Елі переїхав в Лас-Вегас і став інвестувати гроші в різні проекти і нерухомість, тим самим розвиваючи свій бізнес.
  • Він був учасником таких покерних шоу, як "High Stakes Poker", "Poker Superstars Invitational Tournament" і "Poker After Dark".
  • У 2006 році Елі пожертвував 50 000$ на будівництво і оснащення спортзалу в своїй колишній ізраїльської військової частини.
  • Елезра був членом команди Full Tilt Poker.
  • Елі Елезра одружений і виховує п'ятьох дітей.
  • За даними різних джерел, його стан стан оцінюють в 1-5 мільйонів доларів.
  • Згідно Highstakesdb, результати Елі Елезра за онлайн-столами на Full Tilt наступні:

Елі Елезра на Full Tilt

Елі Елезра в соціальних мережах:

Елі Елезра в Twitter (@elielezra1)