Філ Хельмут програв Джейсону Куну на High Stakes Duel


Днями був анонсований п'ятий раунд третього сезону покерного шоу High Stakes Duel, в якому популярні покеристи-хайролери змагаються у хедз-апі, розігруючи великі призові.

Цього разу у справжній "битві титанів" брали участь популярний американський покерист і амбасадор GGPoker – Джейсон Кун, а також багаторазовий володар чемпіонських поясів High Stakes Duel та рекордсмен за кількістю золотих браслетів WSOP – Філ Хельмут.

Вже вчора двоє хайролерів зустрілися в студії PokerGO, щоб позмагатися за призові 1 600 000$. Поки що перемогти Філа Хельмута вдалося лише Тому Двану.

Читати також: Джейсон Кун очолив комісію з боротьби з нечесною грою від GG Poker

Проте незабаром Хельмут успішно взяв реванш і продовжив свій переможний стрік. Філу вдавалося зберігати чемпіонський титул тривалий час, проте вже вчора його суперник Джейсон Кун зумів перервати низку перемог.

Битва тривала чотири години і легендарному Poker Brat не вдавалося переламати гру на свою користь. Хельмут навіть спробував застосувати прийом в дусі своєї "білої магії" з Q♥-6♠, зробивши 3-бет на префлопі, проте нарвався на олл-ін Куна з кишеньковими тузами (A♠-A♣) й був змушений сфолдити.

Після своєї перемоги Джейсон зізнався, що під час їхнього поєдинку йому добре йшла карта. Роздавались гарні руки, а блефи проходили досить легко.

«Я грав за досить специфічною стратегією проти Хельмута. Але якщо хтось гратиме зі мною наступного разу, то я використовуватиму GTO» – заявив Джейсон Кун.

Він додав, що в цій ситуації це був саме той день, коли на місці Джейсона перемогти Філа зміг би будь-який гравець, тим самим натякаючи, що Філу просто не пощастило.

Гельмут у свою чергу привітав Куна з перемогою і висловив своє захоплення та повагу до Джейсона як до свого суперника. Звичайно Філ має можливість запросити реванш, проте тоді призовий фонд подвоїться. Відповідно на кону буде вже 3 200 000$ призових.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.