Паролі на фріроли Americas Cardroom

Американський покер-рум має багато плюсів, і одним з них є можливість грати безкоштовні турніри. Для реєстрації достатньо знати лише час початку події та паролі на фріроли Americas Cardroom. 

Зазвичай призовий фонд фріролів досить невеликий – до 100$. Але в лобі проходить окремий вид стрімерських турнірів, гарантія в яких подекуди досягає 15 000$. Потрапляючи в зону ITM, гравці значно покращують суму свого банкролу.

Головна перевага фріролів з паролями – менша загальна кількість учасників. Це значно збільшує шанси на перемогу. Але треба встигнути дізнатися актуальний пароль та ввести його в відповідне поле. На цій сторінці гравці можуть знайти список всіх фріролів Амерікас Кардрум з паролями.

Збігів, не знайдено

Паролі на фріроли Americas Cardroom: як знайти івент в лобі

Стати учасником безкоштовного турніру на Амерікас може кожен бажаючий. Для цього потрібно:

Крок 1
Крок 1

Авторизуватися в клієнті Americas Cardroom.

Крок 2
Крок 2

Перейти в турнірний розділ.

Крок 3
Крок 3

Зробити вибірку по фріролам.

Крок 4
Крок 4

Знайти потрібний турнір та ввести пароль для реєстрації.

Також можна налаштувати фільтр за типом гри або часу початку. Це допомагає швидко знайти фрірол, але найзручніше шукати його за назвою.

Система автоматично оновлює фріроли в лобі руму, але в деяких випадках потребується декілька секунд, щоб дані завантажились. Якщо не вдається знайти турнір по назві, перевірте правильність написання. Можливо, проставлені зайві літери або спеціальні символи (в будь-який момент можна відредагувати пошуковий запит).

Натиснувши на спеціальну кнопку, можна дізнатися повну інформацію по турніру:

 • Стартовий стек.

 • Наявність нагороди за вибивання або ре-ентрі.

 • Призовий фонд та його розподіл між учасниками.

 • Структура блайндів.

 • Мінімальна та максимальна кількість гравців.

 • Додаткова інформація: бонус за реєстрацію до початку турніру, резерв часу та інше.

За допомогою детальної інформації можна чітко вирішити для себе, чи варто грати цей фрірол. Але, звичайно, знати пароль на Americas Cardroom – обов’язкова умова, без якої не вдасться зареєструватись.

Як знайти актуальні паролі

У новачків інколи виникають труднощі з пошуком паролів для реєстрації. Особливо це стосується приватних турнірів, по яким не так просто знайти інформацію. Є декілька способів це зробити:

 • Сайт Cardmates. На платформі викладаються актуальні паролі приблизно за годину до початку події. В деяких випадках організатори івенту повідомляють його за 15 хвилин до початку, так що потрібно встигнути зареєструватись.

 • Соц.мережі. Паролі на фріроли Americas Cardroom можна знайти на офіційних сторінках руму в соціальних мережах. Також гравці можуть ознайомитись за актуальними акціями.

 • Стріми на Твічу. У американського покер-руму є ціла команда стрімерів, які популяризують покер на Twitch. Під час трансляцій можна дізнатись цікаву інформацію від покерних професіоналів. Також стрімери повідомляють паролі на деякі безкоштовні турніри.

Розклад фріролів на Americas Cardroom

Щоб вчасно дізнаватись про цікаві безкоштовні турніри, потрібно мати їх актуальний розклад. Річ у тім, що покер-рум часто оновлює сітку івентів та додає нові freebuys. Тут варто поговорити про види фріролів та чим вони відрізняються:

Корисність та шкода фріролів для новачків

Безкоштовні турніри полюбляють грати всі, але найбільша частина учасників – саме новачки. Граючи у фріроли, початківці отримують багато користі для своїх покерних вмінь:

 • Можливість здобути важливу практику участі у справжньому покерному турнірі. Новачок знайомиться зі специфікою гри, переживає першу зону баблу, потрапляє за фінальний стіл і таке інше.

 • Банкрол без депозиту. Приємний плюс, тому що далеко не кожен гравець зважується відразу робити депозит – і це правильно. Спочатку потрібно перевірити свої сили в безкоштовних івентах. Згодом виграну суму можна використати в якості стартового банкролу для гри.

 • Перевірка різних стилів гри. Один фрірол можна зіграти тайтово, другий – агресивно, третій – лузово. При цьому покерист нічим не ризикує, тому що вхід безкоштовний. Єдине, що потрібно знати – пароль на Амерікас Кардрум.

Як не дивно, є у фріролів і невелика шкода для розвитку початкового покериста. Річ у тім, що рівень гравців в таких турнірах залишає бажати кращого. Це м’яко кажучи, а взагалі – у безкоштовних турнірів більшість учасників грають слабо та нелогічно. Щоб навчитись грати у справжній покер, потрібно мати сильних суперників. Тому не варто довго затримуватись у тенетах фріролів, а краще з часом переходити на турніри з низьким та середнім бай-іном.

Поширені запитання
💻Де знаходити паролі на фріроли Americas Cardroom?

Щоб знайти пароль, користуйтесь сайтом Cardmates або сторінками Americas Cardroom у соц.мережах.

✍️Куди вводити пароль на Americas Cardroom?

Спеціальний код вводиться в поле паролю в лобі турніру.

💵Чи можна вивести гроші виграні на фріролі?

Так. Щоб зробити кешаут, потрібно мати верифікований акаунт. Але повністю вся сума, виграна на фріролі, доступна для виведення і її не потрібно відігравати.