Розклад фріролів PokerDom

Фріроли PokerDom – безкоштовні ігри в популярній серед російськомовних гравців мережі PokerDom, в тому числі турніри і сателіти. За допомогою них ви можете сколотити банкрол в покерній кімнаті, не вкладаючи в гру ні рубля, або відібратися на одну з популярних турнірних серій в офлайні.

Як знайти фріроли ПокерДом

У вкладці «Турніри» відфільтруйте ігри по внеску (натисніть лівою клавішею мишки на комірку «внесок»). Першими будуть йти безкоштовні події. У табличці вони підписані як «Фріроли».

Також список pokerdom freeroll можна отримати за допомогою фільтру, вказавши максимальний бай-ін – 0. Тут же ви можете знайти турніри на турнірні гроші, квитки або VIP-бали.

Крім безкоштовних ігор в покер-румі є ряд подій вартістю кілька копійок або рубль.

Щоб взяти участь у фріролі ПокерДом, виберіть турнір в списку або відкрийте лобі гри і натисніть зелену кнопку «Реєстрація».

Читати далі
По покер-руму:
По типу:
За назвою:
За дисципліною:
Час
Покер-рум
Назва фріролу
Приз
Умови турніру
Доступ до руму
PokerDom
PokerDom
Freebuy Kaliningrad ME
4500₽

Доступний для всіх.

Завантажити
PokerDom
PokerDom
Freebuy APPS High Roller
1500₽

Freeroll-satellite.

Завантажити
PokerDom
PokerDom
Omaha Boost
500₽

Для всіх.

Завантажити
PokerDom
PokerDom
Omaha Boost
500₽

Для всіх.

Завантажити

У російському покер-румі проходять щоденні, щотижневі, щомісячні та спеціальні безкоштовні ігри.

Популярні фріроли ПокерДом:

 • Щоденні Daily Multi-Freebuy з гарантією 1 000 рублів.​
 • Турніри для передплатників офіційних сторінок ПокерДом в Інстаграмі і Телеграмі.
 • PokerDom Invitation Freeroll для гравців внесли перший депозит. У 2020 році він носить назву New Players Super Speed ​​Tournament з гарантією 67 000 рублів кожен.
 • Сателіти до онлайн-подій покер-руму.
 • Сателіт до офлайн-турніру або до сателіту для живої події.
 • Як зіграти на ПокерДом безкоштовно

  Фріроли PD бувають повністю безкоштовні, ті що вимагають наявності квитка (це вимога вказується при спробі зареєструватися) і ті, лобі яких можна відкрити тільки за допомогою введення паролю (наприклад, Welcome Telegram Freebuy, пароль на який публікується в спеціальному чаті в Телеграмі).

  Турніри, у яких перед назвою стоїть значок з двома червоними стрілками – допускають безліч входів. Ре-баї здійснюються вже на ігрові гроші.

  Як отримати квитки в турніри ПокерДом

  Деякі події онлайн-руму доступні тільки тим гравцям, які виконають додаткові умови, наприклад, зі середини січня 2018 року нові користувачі, які внесуть гроші на рахунок вперше, отримують 15 квитків на турнір New Players Super Speed ​​Tournament в форматі олл-ін шутаут, а квитки для участі в турнірі XXL Phoenix Event, бай-ін якого становить 9 999 рублів, можна отримати безкоштовно, виконавши щоденні завдання, а потім зігравши в сателіті.

  Паролі на фріроли PokerDom можна отримати різними способами, все залежить від того, хто проводить турнір. Для деяких досить підписатися на сторінку в соцмережах, для інших – пройти реєстрацію за посиланням, зареєструватися на сайті або виконати інші умови. Але найпростіше – зайти на наш сайт і отримати розклад фріролів ПокерДом і паролі до них.

  Що можна виграти у фріролах:

  • реальні гроші;
  • квиток на платний онлайн-турнір;
  • квиток на сателіт до дорогої онлайн-події;
  • квиток на сателіт до живої події;
  • подарунок від покер-руму.

  Інформацію про призовий фонд, кількості призових місць і як вони розподіляються ви знайдете в лобі події в розділі «Інформація про призи».

  Якщо вас цікавлять ПокерДом-фріроли, розклад і паролі до них ви знайдете на цій сторінці.