Користувач Manuchao
Експерт
Manuchao
Оновлено

Розклад фріролів Titan Poker

Фріроли Titan Poker  безкоштовні гри в покер-румі Титан мережі iPoker. Такі турніри проходять в онлайн-кімнаті щодня з різним рівнем доступу  як абсолютно безкоштовні і доступні для всіх гравців, так і ті, які вимагають наявність пароля або квитка-запрошення.

Фріроли на Титан Покер проходять від покер-руму, від мережі iPoker і від афілейтів кімнати.

Вони є чудовим способом заробити свій перший банкрол, потренуватися грі в турнірах і накопичити кошти гравцям мікролімітах.

Де знаходяться безкоштовні ігри Титан Покер

Фріроли Titan Poker в лобі покерної кімнати можна знайти, якщо вибрати вкладку турніри і в графі ліміт бай-іна залишити галочку тільки біля тих, що на «Окуляри/квитки».

Також уточнити пошук можна в фільтрі, поставивши галочку біля таких граф, як «Фріроли» і «Сателіти».

Збігів, не знайдено

У розкладі безкоштовних турнірів є кілька позначень, які допоможуть оперативно зрозуміти формат гри, наприклад, «Т» –позначаються турбо-турніри, «R» – гри з ребаєм (за гроші), три прямокутника каскадом – мульти-ентрі, а три прямокутника за зростанням в ряд – глибокий стек.

Реєстрація в Titan Freeroll

Щоб зіграти у фріролі Титан Покер тисніть зелену (салатовий) кнопку «Реєстрація», відкривши лобі події або вибравши його в списку безкоштовних ігор. Для участі в закритих фріролах потрібно вказати паролі на турніри Титан Покер або використовувати спеціальні квитки (токени).

Фріроли в Titan Poker бувають:

  • приватні, за запрошеннями;
  • для гравців певного VIP-рівня;
  • для новачків і для депозиторів;
  • доступні для всіх;
  • за квитками;
  • з паролем.

Зіграти у фріролах можна за спеціальні маркери, які можна обміняти на Club Points або отримати як бонус.

Виграти в турнірах можна як грошовий приз, так і маркери, квитки або інші бонуси.

Бонуси для новачків

Нові гравці Титан Покер мають можливість випробувати свої сили у фріролах, так як у вітальному пакеті покер-руму вони отримують турнірні токени і можливість зіграти в Beginners Freerolls. Депозит для цього вносити не потрібно.

10 000$ Monthly Bonanza

Найпопулярніші щомісячні безкоштовні турніри – Monthly Bonanza з гарантією 10 000$, які проходять на Titan Poker на початку кожного місяця, і щоб зіграти в них потрібно або набрати 750 Titan Points, або зробити ставки в казино на загальну суму 1 000$, або відібратися в безкоштовних сателітах. Також квитки на подію отримують нові гравці, які зробили перший депозит.

Розклад безкоштовних ігор покер-руму, а також паролі на фріроли Титан Покер зібрані на цій сторінці. Інформація регулярно оновлюється, тому тут ви знайдете завжди свіжу, актуальну інформацію.