Небезпечні стартові руки в покері: грай обережно
У холдемі є кілька привабливих рук, які мають дуже сильний вигляд. Але якщо розігрувати їх агресивно, то це може привести до серйозних втрат.
Не можна сказати, що ці руки не є хорошими, просто їх треба розігрувати продумано і обережно. Нехай обережність буде головною характеристикою вашої гри з такими «проблемними» стартовими руками, і тоді ви не втратите великих грошей.
A ♥ Q ♥ (туз-дама одномасні)
Ця рука розбила чимало сердець. Як і більшість рук у цьому списку, вона схильна вигравати маленькі банки і програвати великі. Проблема полягає в тому, що якщо ви пішли в олл-ін з такою рукою, або на префлопі або піймавши топ-пару з флопу, і отримали кол, то швидше за все вам протистоїть А-К або навіть сильніша.
Ніхто не буде зрівнювати ставку із вашою з A-J або слабшою рукою. Тому ви заберете маленький банк, коли опонент слабший, або потрапите в ситуацію, коли вас рятують тільки три аути, а у опонента монстр.
K ♥ Q ♥ (мар'яж)
Рука має дуже гарні шанси, навіть краще деяких рук з тузом. Але вона має всі ті ж проблеми, що і вищеописані туз-дама. Плюс ще одна проблема – туз-дама теж домінує над мар'яжем.
Єдиний плюс такої руки – вона домінує над рукою король-валет. Тому якщо ви знайдете за столом рибу, яка вважає король-валет дуже сильною рукою, то можете цим скористатися.
J ♥ T ♥ (валет-десять одномасні)
Дуже багато людей заявляли мені, що це їхня улюблена рука. Я вважаю їх божевільними. Так, це чудова рука для дро. Але якщо ви одразу будете розігрувати її як сильну руку, то можете втратити багато грошей.
Особисто я не проти розігрувати таку руку, але я надаю перевагу зайти і подивитися флоп задешево, а не ставити багато на префлопі і намагатися вибивати супротивників.
9 ♥ 9 ♦ (пара дев'яток)
Так близько до преміум-пари, але все ж так далеко. Якщо виставлення відбувається на префлопі, то шанси 2 до 1, що вам протистоїть старша пара, а не АК (бо існує 16 варіантів зібрати А-К і 30 – пару десяток або старші).
Також досить складно розігрувати їх на постфлопі, адже дуже часто по флопу виходить оверкарта.
А ♥ 6 ♥ (Одномасний туз з молодшою картою)
Туз – це чудово, а дві одномасні карти – теж добре. Але реальна цінність такої руки невелика. Так, якщо ви зловите свій флеш, то отримаєте натс, але це малоймовірно. І навіть в такому випадку вам необхідно, щоб противник теж мав сильну руку, щоб проплатити ваш флеш.
А якщо флеша у вас немає, то все, на що можна розраховувати – туз без нормального кікеру. А це небезпечно, адже завжди може бути старший туз в іншого гравця.
Великий банк – сильна рука
Список рук, які мають заманливий вигляд, але можуть завести вас в проблемну ситуацію, не обмежується наведеними вище. Це тільки ті руки, які найчастіше сприймаються як дуже сильні.
Потрібно мати на увазі, що над ними легко домінувати, і часто вони далеко позаду ще на початку роздачі. Тому пам'ятайте, що грати великий банк потрібно тільки з впевнено сильною рукою. Тому що опонент рідко буде проплачувати вам зі слабкою рукою, а для виграшу ви повинні бути далеко попереду.




100%