Покерист із Нової Зеландії Девід Ян став чемпіоном Super Million$


В топовій покерній мережі GGPoker завершився турнір Super Million$ вартістю в 10 300$. Крайній Супер Мільйон проходив в рамках серії GGPoker World Festival й мав цього разу вдвічі більшу гарантію ніж зазвичай, у розмірі 2 000 000$.

Попри підвищені гарантовані призові, турнір 06-S: 10 300$ Super Million$ High Rollers зумів перебити заявлений фонд, завдяки 212 входам. Це дозволило сформувати остаточні призові турніру в розмірі 2 120 000$.

Стати безумовним тріумфатором турніру вдалося покеристу із Нової Зеландії Девіду Яну, який виграв свій черговий титул Super Million$, а також 428 620$ призових.

Читати також: Ніклас Астедт посів третє місце в турнірі Super Million$ на GGPoker

Фінальна роздача розпочалась з ре-рейзу від Девіда Яна з різномасними король-дама (K♦-Q♠), а його опонент Барак Вісброд зрівняв ставку з різномасними валет-п'ять (J♥-5♦). На флопі 4♠-5♣-3♠ Вісброд зловив пару п'ятірок, проте обидва гравці вирішили прочекати. Тьорн з K♥ суттєво змінив ситуацію. Барак вирішив чекнути знову, проте зіштовхнувся зі ставкою від Девіда, яку він вирішив заколити.

На рівері вийшла бланкова карта в 4♣. Ян продовжив рейзити, проте Вісброд раптово поставив 3-бет олл-ін, намагаючись зобразити трипс четвірок. Та все ж, цей олл-ін який був зрівняний новозеландцем після короткого часу роздумів і Ян втретє став чемпіоном цього турніру.

Вже другий раз підряд покерист із Ізраїлю Барак Вісброд зупиняється за крок до виграшу в Супер Мільйонсі і вдруге підряд стає ранер-апом цього турніру. Цього разу гравець заробив виплату в 330 510$.

Четверте місце зайняв популярний хайролер з Браилії та части гість цього івенту – Пабло Сілва з призовими 196 520$. За ним, на п'ятому місці зупинився один з найуспішніших турнірних гравців в онлайні Ніклас Астедт, який отримав 151 540$ призових.

Останнім за фінальний стіл турніру потрапив хайролер з Фінляндії Ееліс Парссінен, якому вдалось отримати 53 570$ за дев'яте місце. Всьго в гроші потрапило 25 гравців з мінімальними виплатами по 21 200$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.