Правила Short Deck (Холдему 6+) на GGпокерок


Холдем 6 + з короткою колодою, або як його ще називають Short Deck, стає все більш популярною дисципліною серед покеристів.

У більшості топових покер-румів вже давно доступний даний формат гри. Підкуповує цей формат насамперед тим, що Холдем 6+ ще недостатньо вивчений. За шорт деку практично немає навчальної літератури і допоміжного софта.
Також в силу того, що в даній грі в колоді забираються всі карти до шісток – в грі досить багато екшену з набагато більшою кількістю можливих результатів роздачі. Холдем 6 + і Коротка колода – є синонімами в позначенні даної гри.

Проте безліч покеристів пробуючи для себе цей новий формат не завжди уважно читають правила гри, через що у них виникає безліч питань і негативних реакцій, коли роздача доходить до шоудауну.

Перш за все, такі питання виникають у гравців топового покер-руму GGпокерок. Покер ShortDeck GGпокерок має стандартні правила Холдема 6+:

  • З колоди прибрані всі карти нижчі шістки;
  • ​Комбінація Флеш старша Фул-Хаусу;
  • У Холдемі 6+ може бути Стріт з тузом: A-6-7-8-9.

У грі також відсутня позиція Батон і Малий Блайнд, а також гравці платять Анте в кожній роздачі. Такі правила роблять гру набагато динамічнішою, змушуючи гравців набагато частіше розігрувати слабкі руки.

Можливий стріт з тузом робить ваші A-x руки (x в цьому випадку – з 6 до 9) більш іграбельності. Однак, слід врахувати, що A-6-7-8-9 – це нижчий стріт і якщо у вашого опонента є, наприклад 10-9 на флопі 6-7-8, то ваш A-9 не принесе вам довгоочікуваної перемоги.

Відповідно, стандартні чарти стартових рук в ShortDeck будуть відрізняться від початкових чартів Безлімітного Холдему. Також чарти варіюються в залежності від різновиду ShortDeck (Холдем 6+ або Triton Holdem).

Зверніть увагу, Холдем 6+ на GGпокерок і Холдем 6 + на PokerStars. На Старзах і Покерок в Short Deck комбінація Стріт все ще старше Сета, такий формат ще називають Triton Holdem.

У решті покер-румів в Холдемі 6+ комбінація Сет старша комбінації Стріт.

Плюси і мінуси гри в ShortDeck на GGпокерок:​

  • Багато екшену під час гри;
  • ​Безліч слабких гравців (з огляду на недостатню вивченість даного формату);
  • Спеціальні щоденні лідерборди з призовим фондом 5 000$ для найкращих гравців;
  • Гравці з софтом для розбору роздач не зможуть використовувати його для розбору після гри в Холдем 6+;

  • Безліч варіантів результату роздачі на шоудауні;​
  • Відсутність навчальної літератури з цієї дисципліни

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.