Анте в покері

анте

Анте – сума грошей, яку повинен заплатити кожен гравець ще до початку роздачі.

Даний термін походить від латинського слова "ante", що в перекладі означає "до, перед, перш ніж". Це слово почало вживатися в американському покерному сленгу ще з 1838 року.

Відмінність анте від блайндів

Блайнди, як і анте – обов'язкові ставки, які робляться до того, як гравці побачать свої карти. Між цими двома ставками є велика різниця: анте ставляться всіма учасниками гри перед кожною роздачею карт, а блайнди – тільки двома гравцями, які сидять ліворуч від дилера.

Для чого застосовується анте

Анте в грі використовується з наступних причин:

  • формує банк до початку торгів;
  • стимулює гравців до участі в роздачі;
  • прискорює ігровий процес і перешкоджає його затягуванню.

Ігри, в яких застосовуються анте

Найчастіше анте зустрічаються в стад-іграх, таких як 7-картковий стад, 7-картковий Стад Хай-Лоу, Разз і 5-картковий стад. У цих іграх немає блайндів, тому анте використовується для формування початкового банку.

Ігри з блайндами, такі як Texas hold'em і Omaha hold'em, також можуть проводитися з анте, яке вводиться в більшості випадків на пізніх етапах турнірів. Це робиться для того, щоб усунути надмірну обережність гравців, адже якщо бути дуже обережним, побоюючись вильоту, гра може тривати дуже довго.

Кілька років тому WSOP представили гру Ante-Only. Вона схожа з іграми NLHE, але має одну важливу відмінність: в ній відсутні блайнди, а перед кожною новою роздачею всі гравці ставлять анте. Розмір анте збільшується протягом всього турніру.

Також анте присутній в таких іграх, як "Ante-up" і "Big ante". У турнірах "Big ante" учасники платять анте на самому початку турніру, а в "Ante-up" розмір анте постійно зростає, в той час як блайнди залишаються колишніми.

В рамках WSOP проводиться благодійний турнір "Ante Up for Africa", спрямований на підтримку африканських країн. Турнір був заснований в 2006 році Доном Чідл, Енні Дьюк і Норманом Епштейном. Традиційний внесок для "Ante Up for Africa" ​​становить 5 000$. У цьому турнірі взяли участь велика кількість голлівудських зірок і професійних покеристів.

Розмір анте

Як правило, розмір анте дорівнює 1/4 – 1/8 малого блайнду. Однак сума анте може варіюватися і навіть перевищувати великий блайнд.

Наприклад, в стад-іграх за 4/8$, анте може бути 1$, в грі Hold 'em за 20$/40$ – 5$(1/8 великого блайнду).

Популярні фрази з використанням слова "ante"

Фраза "up the ante" стала частиною англійської мови. Вона означає збільшення цінності, як з фінансової точки зору, так і просто підкреслює важливість чого-небудь.

Вираз "ante off" використовується тоді, коли гравець відсутній за столом, а анте, в свою чергу, продовжують знімати в кожній роздачі. В результаті цього анте веде до втрати всіх фішок гравця.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.